Seši alūksnieši – starp labākajiem (labots) 2

Ir noslēdzies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra domrakstu konkurss skolēniem “Kā atmodināt Saulcerīti?”. No iesūtītajiem 259 darbiem par labākajiem atzina 69, starp kuriem ir arī sešu alūksniešu darbi - Elīnas Gustas, Roberta Briediņš un Lindas Gustas darbi no Alūksnes pilsētas sākumskolas; Daiņa Rižkina, Elīnas Strazdas un Anetes Palmas no Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas.


Balvā bērni saņem ielūgumu piedalīties jauno lasītāju karnevāla gājienā Rīgā “Grāmatas iet uz bibliotēku!” 8.septembrī un grāmatas oriģināleksemplāru. Savukārt 69 labāko autoru darbus publicēs grāmatā, bet piecus oriģinālāko stāstu autorus paziņos augusta sākumā un viņi saņems īpašas balvas.


Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Dzidra Bauere pauž prieku par alūksniešu panākumiem.


“Liels paldies bibliotekārēm Maijai Bērzabindei un Zanei Drozdovai par prezentāciju, kas ieinteresēja skolēnus piedalīties, kā arī abu skolu skolotājiem un bibliotekāriem par ieguldīto darbu sagatavošanās procesa laikā!” saka Dz.Bauere.


Domrakstu konkursā piedalījās 50 bērni no Alūksnes skolām, kā arī Trapenes, Alsviķu bibliotēkas un Mārkalnes pamatskola.


Komentāri 2

kļūda

Bērni - malači, bet, cien. L. Vīksna, pārbaudiet informāciju savā rakstā, Roberts nav Biedriņš!

pirms 6 gadiem, 2014.07.25 17:18

Kultūra