Sestdien - “Alūksnes ledus aplis" (papildināts) 3

Sestdien, Alūksnes Muižas svētku laikā, uz Alūksnes ezera norisināsies autovadīšanas prasmju uzlabošanas pasākums “Alūksnes ledus aplis 2012”.

Alūksnes novada pašvaldības aģentūras „ALJA” organizētā pasākuma mērķis ir iesaistīt Alūksnes un tās apkārtnes autovadītājus lietderīgā brīvā laika pavadīšanā un sekmēt viņu braukšanas prasmes uzlabošanu ziemas apstākļos.

Pasākumā varēs piedalīties ar automašīnām ar priekšējās ass piedziņu, aizmugurējās ass piedziņu, četru ratu piedziņu, ieskaitot paaugstinātas caurejamības automašīnas (džipi), kā arī automašīnas ar sporta klases riepām. Dalībnieku automašīnas var būt ar neradžotām un arī ar radžotām riepām atbilstoši CSDD un CSN prasībām. Katrā automašīnu klasē divu labāko rezultātu ieguvēji saņems balvas.

Auto vadīšanas prasmju uzlabošanas pasākumā var piedalīties jebkurš. Ja pie auto stūres sēdīsies bērns vai jaunietis līdz 18 gadu vecumam, tad blakus būs jāatrodas personai ar tiesībām vadīt attiecīgās kategorijas transportlīdzekli. Dalības maksa pasākumā ir 5 lati par braucienu vienā klasē.

Dalībnieku reģistrācija notiks no pulksten 9.30 līdz 10.30, reģistrējoties jāuzrāda automašīnas reģistrācijas apliecība, vadītāja apliecība un derīga OCTA apdrošināšanas polise. Pirmās automašīnas starts būs pulksten 11.

Pasākums notiks uz Alūksnes ezera ledus, tiešā Alūksnes Pilssalas tuvumā un piebraukšana tā norises vietai būs iespējama tikai un vienīgi pār tiltu uz Alūksnes Pilssalu. Dalībniekiem jāņem vērā arī tas, ka par iebraukšanu Pilssalā ir jāmaksā pirms Pilssalas tilta.

Skatītājiem ieteicamākās pasākuma vērošanas vietas ir no Alūksnes parka atpūtas vietas „Vējiņš” puses, no Tempļakalna pussalas nogāzes, kā arī no teritorijas pie p/a „ALJA” Pilssalas ielā.

Pasākuma nolikums šeit .

Komentāri 3

Mdasj ... es gan nevēlos savu auto pa ūdeni dzīt.

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 19:30

Pasākums varen labs, bet skatoties pēc laikapstākļiem aiz loga vairāk izskatās, ka būs ŪDENS apļi nevis ledus apļi... :((

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 09:17

Kultūra