Sestdien Alūksnes novada amatierteātru skate 8

Sestdien, 30. aprīlī 10.00 Alūksnes pilsētas Tautas namā sāksies Alūksnes novada amatierteātru skate, kurā pieci novada amatierteātru kolektīvi rādīs savus iestudējumus.

Skatei Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātris (režisore Daiga Bētere) sagatavojis Jāņa Anerauda lugu „Karalistes gals”, Jaunannas dramatiskais kolektīvs (režisore Sarmīte Locāne) rādīs Aivara Bankas lugu „Visi radi kopā”. Annas amatierteātris (režisore Monika Upeniece) skatē rādīs Rutku Tēva „Inteliģentas dāmas vai Iepazīšanās nopietnā nolūkā”, Malienas teātra spēlētāju kopa „Pakāpiens” (režisors Aleksejs Āboltiņš) žūrijai demonstrēs Rūdolfa Blaumaņa lugu „Kā vecais Zemītis pašu nelabo redzēja”, bet Veclaicenes dramatiskais kolektīvs (režisore Maija Bleiferte) rādīs Noras Vētras – Muižnieces lugu „Ruksītis”.

Amatierteātru sniegumu vērtēs Nemateriālā kultūras mantojuma Valsts aģentūras amatierteātru mākslas eksperte Dace Vilne, Nacionālā teātra aktieris un Ogres Tautas teātra režisors, Ogres novada amatierteātru virsrežisors Jānis Kaijaks, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pēc ekspertu komisijas vērtējuma skatē tiks piešķirtas balvas labākajam režisoram, labākajai aktrisei un labākajam aktierim, labākajam otrā plāna aktierim un labākajai otrā plāna aktrisei, par labāko scenogrāfiju, muzikālo noformējumu, kostīmiem un par labāko izrādi.

Komentāri 8

Un vai tad Eglītes nebūs?...Pilnīgi neinteresanti....

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 13:00

hi

Cik zinu, tad pa visu novadu ir divi vai trīs pašvaldības policisti, kā tad viņi var būt vienlaicīgi vairākās vietās? Krēsliņa kungs pat to minimumu ir gatavs likvidēt. Savulaik pašvaldības policija savāca tos apdzērušos mērgļus , kas vārtījās pa ielām un pagastu centriem, tagad ir anarhija, jo mūsu ''gudrās'' galvas novadā taču visu pārzin labāk!

pirms 9 gadiem, 2011.04.28 11:34

ha

Kārtības uzturēšanai ir taču pašvaldības policija. Par ko tad viņi saņem algu? Tas ir viņu tiešais darbs!

pirms 9 gadiem, 2011.04.28 11:16

kultūras darbinieka rads

Neaizmirstiet, ka lielākā daļa kultūras darbinieki strādāja Lieldienās, lai , jūs kurnētājus, izklaidētu. Kultūras darbinieki pēc pasākumiem kopj, jūsu negogodprātīgo apmeklētāju, pievemtos pakšus, sasistās pudeles u.t.t. kultūras darbinieki strādā brīvdienās, svētkos, nakts stundās, bet saņem smieklīgu atalgojumu. Viņiem nepiemaksā ne par svētku dienām, ne par nakts stundām, ne par virsstundām! Gada laikā viņi šādas talkas ir atstrādājuši desmitkārtīgi!

pirms 9 gadiem, 2011.04.28 10:51

exx

Jā,komunistiskajā sestdienas talkā visiem jāpiedalās OBLIGĀTI !!!Kauns ir tad,ja sūdus ražo visu gadu,bet mēģina tos savākt vienā dienā.

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 23:54

x

Vai tad sestdien nav jātalko? Izrādās, ka daži labāk pasēd teātrī, nekā strādā. It kā teātri nevarētu rādīt vakarā pēc talkas vai citā dienā. Laikam talkas domātas muļķiem! Kultūras darbiniekiem - kauns, kauns, kauns!

pirms 9 gadiem, 2011.04.27 19:08

Kultūra