Sestdien Apē - kārtējā Prāta laboratorijas kārta!

Jau sestdien, 27.februārī, Apē norisināsies erudīcijas spēles "Prāta laboratorija" 4.kārta. Dalībnieku pieteikumus organizatori gaida līdz trešdienai,  24.februārim pa e-pastu [email protected] . Pieteikuma e-pastā jānorāda komandas nosaukums un dalībnieku vārdi, viena no dalībniekiem kontaktinformācija (tel. nr., e-pasta adrese). Komandām, kuras būs iepriekš pieteikušās, dalības maksa 5 eiro, komandām, kuras ieradīsies bez iepriekšējas reģistrācijas, dalības maksa 8 eiro. Dalības maksa veidos kopējo balvu fondu.

Prāta laboratorijā sacensība tāpat ka iepriekš notiks 10 raundos, kur katrā būs 7 jautājumi ar ierobežotu laiku atbilžu sniegšanai. Spēlē jāpaļaujas vien uz savām zināšanām vai veiksmi, jo palīglīdzekļu  (tai skaitā telefonu un viedierīču) izmantošana nav atļauta. Komandu aicinām veidot vispusīgu, tajā iekļaujot ne tikai dažāda vecuma dalībniekus, bet arī ar dažādām interesēm un stiprajām pusēm. Īpaši aicinām piedalīties arī ģimenes.

Informāciju par turpmākiem erudīcijas vakariem iespējams saņemt "Prāta laboratorijas"  Facebook lapā (Facebook.com/PrataLaboratorija), Apes novada domes mājaslapā vai elektroniski, rakstot uz e-pastu [email protected] .

Papildu informācija: A.Zvejniece 26110443, [email protected] vai www.facebook.com/pratalaboratorija

Kultūra