Skanēs koru "Atzele" un "Mirklis" koncerti

Alūksnes Kultūras centra skolotāju koris "Atzele" un Balvu Kultūras un atpūtas centra koris "Mirklis" šo sestdien, 29.oktobrī, plkst. 17.00 ikvienu laipni aicina uz Alūksnes Kultūras centra Lielo zāli, uz bezmaksas "Noskaņu koncertu"!

Visus klātesošos priecēs skaistu noskaņu caurvīts latviešu komponistu kora mūzikas koncerts, kurā, atzīmējot novadnieces Māras Svīres 80.gadu jubileju, izskanēs rakstnieces esejas un atziņas. Koncertā arī būs vērojamas fotomākslinieces Paulas Zariņas dabasskatu ainavas.

Līdzās "Atzeles" labskanīgajam skanējumam un pārbaudītajām vērtībām - diriģentiem Jānim Baltiņam un Inai Perevertailo, solistiem Kristīnei Baltiņai un Normundam Veļķerim, koncertmeistarei Ritai Bogdanovai un perkusiju virtuozam Mārcim Kalniņam, dzirdēsim arī ciemiņus un draugus no Balviem - Balvu Kultūras un atpūtas centra kori "Mirklis" ar diriģentu Uldi Kokaru (viņš arī leģendārā kordiriģenta Imanta Kokara dēls) priekšgalā, kormeistariem Lindu Vītolu un Ģirtu Ripu.

Šī ir lieliska iespēja izbaudīt bezmaksas koncertu Alūksnes Kultūras centrā un novērtēt šo divu koru rudenīgo satikšanos mūzikā!

Kultūra