„Slavenā Jersikas orķestra“ jaunā koncertprogramma izskanēs Alūksnē

Jau pavisam drīz, 30.septembrī, pulksten 19:00, Alūksnes kultūras centrā izskanēs jaunā, krāšņā koncertprogramma „Uzliec veco gramafonu“, kuras idejas autors ir pazīstamais un tautā iemīļotais mūziķis Atis Auzāns.

Populārās, savulaik padomju varas aizliegtās dziesmas no „Čikāgas piecīšu“, Larisas Mondrusas, Ilmāra Dzeņa un daudzu citu izpildītāju repertuāra koncertā izpildīs muzikālā apvienība „Slavenais Jersikas orķestris“ un brāļi Auzāni. Par mūsdienīgām un interesantām aranžijām gādās Atis Auzāns un Artūrs Palkevičs.

Divdaļīgajā programmā iekļautas klausītājiem ļoti labi zināmās dziesmas „Čigānzēns“, „Kurpniekzeļļi“, „Uzliec veco gramafonu“, „Es vēlētos par pogu blūzei kļūt“, u.c. skaņdarbi.

„Dziesmas ar kurām uzaugām! Padomju okupācijas režīma aizliegtās dziesmas, kuras mēs zināmā mērā varam arī dēvēt par Latvijas „brīvības dziesmām“, jo tās nenovēršami izplatījās no rokas rokā, līdz padomju cenzūra vairs nebija spējīga izkontrolēt, kurš, ko ieraksta un klausās! Tagad, gadiem ejot, daudzas no šīm skaistajām melodijām ir nepelnīti piemirstas!“ stāsta Atis Auzāns. „Ar šo programmu mēs, mūziķi, vēlamies klausītājiem dāvināt jaukas muzikālas atmiņas un iespēju dziedāt līdzi gandrīz vai ikkatrai koncerta dziesmai!“

Koncerttūri piedāvā „Vīgneru Ernesta institūts“. Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes“ kasēs un internetā.

Kultūra