Šosestdien Alūksnē atkal - Andele Mandele!

Šosestdien, 15.novembrī, labi zināmais iepirkšanās pasākums Andele Mandele jau otro reizi notiks Alūksnē, šoreiz – kluba "Cita Opera" jaunatklātajās telpās Uzvaras ielā 1. Šī būs jau sestā reģionālā Andele Mandele, iepriekšējās aizvadot Cēsīs, Valmierā, Jelgavā un Jēkabpilī. Par to informē Ieva Mikijanska.

 

"Andele Mandele ir lielisks veids, kā atsvaidzināt savu garderobi, atbrīvoties no lietām, kas vairs neder vai ir morāli nokalpojušas, tā citām pērļu medniecēm sagādājot īstus atradumus," uzskata I.Mikijanska.

 

Doma turpināt iepirkšanās svētkus arī reģionos radās dabiski – arī reģionu pilsētās dāmas vēlas par simboliskām cenām izpārdot savu drēbju skapju saturu, tāpat arī par patīkamām cenām iegādāties jaunas pērles.

 

I.Mikijanska stāsta, ka Andele Mandele ideja radās pirms vairāk kā 8 gadiem. Šobrīd pasākumi tiek regulāri rīkoti Rīgā, starp kuriem lielākie ir Andele Mandele GRAND Ķīpsalā, kā arī tematiskā bērnu Andele Mandele KIDS.


"Idejas būtība ir tā, ka katra dalībniece pasākumā piedalās ar savu privāto drēbju skapi, iekārto un noformē savu tirgošanās stendu un pati nosaka savu pērļu cenas," skaidro I.Mikijanska.

 

Pieteikties dalībai pasākumā var ikviens interesents: e-pasts http://andelemandele.lv/  Pēc pieteikšanās katra dalībniece saņem apstiprinājumu un visu praktisko informāciju par pasākuma norisi.

Kultūra