Šovā "Dziedošās ģimenes" uzvar Zaļkalniņu ģimene 10

Pēc sīvas cīņas par šā gada “Dziedošo ģimeni” tika kronēti Zaļkalniņi no Lielvārdes, ziņo tvnet.lv. Par viņiem finālā nobalsoja 35937 reizes. Otro vietu ieguva Uškāni, bet trešajā vietā ierindojās Ņikonovu ģimene.

Fināla raidījumā katras ģimenes sniegumā skanēja divas dziesmas. Skatītāji savu favorītu likteni varēja lemt visa šova garumā.

Fināla koncertā uzstājās arī pārējie šova “Dziedošās ģimenes” dalībnieki, kuri šovu pameta agrāk. Tāpat varēja skatīties citu skatuves mākslinieku priekšnesumus, tostarp Lindu Leen, Riču ģimeni u.c.

Balsojumam noslēdzoties, tapa zināms, ka vislielāko skatītāju balsu skaitu (35 937 balsis) ir saņēmusi Zaļkalniņu ģimene, kura arī tapa par televīzijas šova "Dziedošās ģimenes" otrās sezonas uzvarētājiem. Ģimene saņēma arī šova galveno balvu – 5000 eiro.

Otrajā vietā ar 33 089 balsīm ierindojās Uškānu ģimene, bet trešo vietu ar 10 535 balsīm ieguva Ņikonovu ģimene.

Ņikonovu ģimene saņēma arī simpātiju balvu - ceļojumu uz Zviedriju un 600 latu kabatas naudu. Arī komponists Mārtiņš Brauns pasniedza savas simpātiju balvas – Drozdoviču, Dūdumu un Krūmiņu ģimenei.

Komentāri 10

Lora

Pēdējā dziesma pierādīja, kas ir patiesie uzvarētāji šajā konkursā! Skatītāji zālē un pie TV to redzēja un novērtēja. Krūmiņi bija stiprākā ģimene! Tā nauda...tā gan droši vien visvairāk bija vajadzīga tieši Zaļkalniņiem. (Tur tētis izskatījā tāds nevarīgs). Zigmārs ir spējīgs pats nopelnīt savai ģimenei. Gan prāts, gan apķērība viņam ir dota.

pirms 10 gadiem, 2010.12.03 13:25

Viss ir taisnīgāk par taisnīgu! Uzvarēja ģimene, nevis kaut kādas ģimenes daļas, vai kolektīvi ar pieaicinātiem māksliniekiem!

pirms 10 gadiem, 2010.12.01 23:02

Zaļkalniņu Zanīte dzied kā enģelis- krūmiņi arī varēja Sandim likt dziedat un varbūt rezultāts arī būtu tāds pats- taču es šaubos!!!!!!
Krūmiņiem vajadzēja būt godīgiem- tad būtu tikuši tālāk

pirms 10 gadiem, 2010.11.30 20:52

puika

Krūmiņiem ar tak bija mazs bērns, tikai tāds nevarīgs!

pirms 10 gadiem, 2010.11.30 18:55

ari kaimins

Tas bija fantastiski. Visa zale piecelas un juta lidz Jums un dziesmai. Vel neviens to nebija panacis. A zalkanini ta jau ir vesture un ja atbrauks pie mums uz koncertu, tad tiks izsvilpti.Jauzvar godigi

pirms 10 gadiem, 2010.11.30 12:36

kaimiņš

Beidzies trīs mēnešu ''dziedošo ģimeņu" maratons ,ar vienu no skaistākajām fināla dziesmām,Krūmiņu ģimenes izpildīto "Dzimto valodu",šī dziesma bija tiešām vērta fināla kulminācijai,pieceļot skatītājus kājās un liekot iemirdzēties sajūsmas un cieņas asaru miklumam acīs daudziem jo daudziem Jūsu atbalstītājiem.Krūmiņi- Jūs esat vislabākie,jo arī
novadnieks Brauns Jūs ierakstīja savos favorītos-un tas nav maz,to saka pieredzes bagāts mūziķis.Gaidīsim Jūsu jaunās uzstāšanās koncertos.Veiksmi Jums !

pirms 10 gadiem, 2010.11.30 11:43

nots

luuk iists shovs! galvenais ir izlikt vietaa galveno trumpi - gjimenes vismazaako beernu un - a dziedi vienalga kaa, tauta balsos! jo tak taads mazs miiljsh beerninjhs un vinja tik ljoti gribeeja piedaliities un mazajai Zaniitei tik daudz noziimee shis shovs!!! kameer iistaas veertiibas-Kruuminji, Duudumi, Ushkaani paliek malaa!

pirms 10 gadiem, 2010.11.29 20:20

Kultūra