Šova „Latvijas Zelta talanti 2010 ” otrais pusfināls – jau šo sestdien

Pagājušajā sestdienā, LNT un Zelta Zivtiņas šovā „Latvijas Zelta talanti 2010” tika noskaidroti pirmie šova finālisti. Jau šo sestdien LNT kanāla tiešraidē  notiks šova „Latvijas Zelta talanti” otrais pusfināls, kurā noskaidrosies vēl trīs dalībnieki, kuri iekļūs šova finālā un cīnīsies par uzvaru jau pavisam drīz - 6. novembrī!

Šova 2. pusfinālā uzstāsies 8 dalībnieki, no kuriem 7 ir šova atlasēs noteikti talantīgākie dalībnieki, un viens dalībnieks, par kuru visvairāk tika nobalsots mobilajā portālā wap.zeltatalanti.lv.

Pirmajā atlases raidījumā iekļuva māsa un brālis ar operdziedātāju balsīm – Jekaterina un Aleksandrs Judičevi no Rīgas. Viņi pārsteidza skatītājus un publiku, izpildot sera Endrjū Loida Vēbera dziesmu no pasaulslavenā mūzikla „Operas spoks”.

Otrajā pusfinālā par laimīgo biļeti uz finālu cīnīsies arī trīspadsmitgadīgā Amanda Bašmakova no Alūksnes. Amandas dziedājums lika noritēt nevienai vien aizkustinājuma asarai atlases raidījumā, kad Amanda izpildīja Leonarda Koena lirisko dziesmu „Hallelujah”.

Izrādās, ka ir iespējams vienlaicīgi gan spēlēt saksofonu, gan vingrot! To atlases raidījumā pierādīja talantīgā Patrīcija Bloma no Ogres. Pusfinālā Patrīcija rādīs veselu saksofona un vingrošanas priekšnesumu!

Piektajā atlases raidījumā biļeti uz pusfinālu saņēma arī skolniece Betija Bedikere no Ikšķiles. Viņa dziedāja īpašu, sev rakstītu „Karalienes dziesmu”, - tik pārliecinoši, ka ieguva nedalītas žūrijas un skatītāju simpātijas, kā arī tik ļoti kāroto biļeti uz pusfinālu.

Pēdējā atlases raidījumā pusfinālā iekļuva arī septiņi spēcīgi puiši – Ielu vingrošanas sporta biedrība no Rīgas! Tiešām, šķiet, ka šo puišu mērķis ir ne tikai popularizēt vingrošanu un veselīgu, sportisku dzīves veidu, bet arī izaicināt fizikas likumus. Viņi pārsteidza ne tikai ar savu muskuļu spēku, bet arī ar ļoti pozitīvo attieksmi un smaidu.

Pēdējā atlase laimīga bija arī Rihardam Maslovam no Jēkabpils – viņš pārsteidz žūriju un skatītājus zālē nesagatavotus. Rihards ir beat box meistars, kā izteicās žūrijas pārstāvis Jānis Šipkēvics, labākais beat box meistars, no visiem, kas piedalījušies „Latvijas Zelta talantos” šosezon.

Kultūra