Starptautisko porcelāna apgleznošanas simpoziju Zvārtavā pārstāv septiņas valstis

Vakar, 29.jūnijā, Latvijas Mākslas Akadēmijas mākslas un izglītības centrā, kas atrodas Zvārtavas pilī, sākās Starptautiskais porcelāna apgleznošanas simpozijs "KOPĀ 2015" - "TOGETHER 2015". Tajā piedalīsies 20 dažādu nozaru mākslinieki, tiks pārstāvētas septiņas valstis: Ēģipte, Vācija, Krievija, Turcija, Lietuva, Polija un, protams, Latvija. Simpozijs beigsies 10.jūlijā. Par to informē
simpozija kuratore Ženija Loginova.

"Simpozija noslēgumā visi interesenti tiek aicināti uz atvērto durvju dienu Zvārtavas pilī 9.jūlijā no pulksten 11.00 līdz 18.00. Vēlāk porcelāna darbi aizceļos uz Rīgu un būs skatāmi Rīgas Porcelāna muzejā (Kalēju ielā 9/11) no 11.jūlija līdz 10.augustam," skaidro Ž.Loginova.

Latvijas Mākslas Akadēmija sadarbībā ar Latvijas Mākslinieku savienību ikgadējus starptautiskus mākslas simpozijus LMS mākslas un izglītības centrā - Zvārtavas pilī (www.zvartavaspils.lv) rīko jau kopš 2001.gada. Kontakti, semināri, meistardarbnīcas un radošais darbs KOPĀ simpozija ietvaros aktivizē Latvijas mākslas integrācijas procesus pasaules mākslas apritē.

Simpoziju organizē Latvijas Mākslas Akadēmija un Latvijas Mākslinieku Savienība. 

Kultūra