Sveicam Alūksnes kolektīvus - svētku finālskašu dalībniekus! 4

Trešdien, 7. jūlijā X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā divi Alūksnes novada skolu kolektīvi piedalījās fināla skatēs.

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris (diriģents Sandors Līviņš) spēcīgajā A grupas orķestru konkurencē ieguva 4. vietu ar 49,25 punktiem. Savukārt Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas jauktais koris (diriģente Ina Perevertailo) B grupas jaukto koru konkurencē ierindojās 13. vietā, iegūstot 73,67 punktus, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

“Varam būt lepni un gandarīti, ka divi mūsu novada skolēnu kolektīvi kopā ar citiem spēcīgākajiem kolektīviem piedalījās svētku finālskatēs, rādot savu meistarību un nesot Alūksnes novada vārdu Latvijā. Paldies par šo sasniegumu kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem,” izsaka  Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins.

Gan pūtēju orķestru, gan koru finālskates rezultātus var apskatīt dziesmu un deju svētku mājas lapā www.dziedundejo.lv.

Komentāri 4

baigais

noklausoties orķestra sniegumu,tas bija pelnījis kaut ko vairāk! lai izdodas nākotnes plāni.

pirms 10 gadiem, 2010.07.12 09:32

Malači, AVĢ pūtēju orķestris, bet vislielākais PALDIES! Sandoram un Ilzei Līviņiem. Tā turpināt.

pirms 10 gadiem, 2010.07.09 14:38

Patiess prieks par šo kolektīvu sniegumu. Vadītāji un dalībnieki ir lieli entuziasti un malači.Galu galā - konkurence arī nopietna republikas līmenī.

pirms 10 gadiem, 2010.07.09 09:03

Kultūra