Svētdien iedegs pilsētas egli 3

Svētdien, otrajā Adventē, Alūksnē pulksten 18.00 tiks iedegta svētku egle. Pilsētas lielā egle šogad atradīsies pie Jaunās pils teritorijā starp strūklaku parku un pili un šai vietā tā tiks speciāli būvēta.

Pasākumā „Es palūgšu baltajam eņģelim” piedalīsies Tautas lietišķās mākslas studija „Kalme”, Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātris „Slieksnis”, teātra studija un būs dažādi pārsteigumi. Apaļajā tornī varēs viesoties Ziemassvētku vecīša darbnīcā, kurā satiksiet rūķi un arī pašu vecīti.

Pirms egles iedegšanas, pulksten 16.00 Alūksnes pilsētas Tautas namā notiks mazu un lielu bērnu iecienītais „Brīnumskapja” koncerts, pirms kura ikviens aicināts satikties spēlēs ar Dakteriem Klauniem.


Tā kā Ziemassvētku un Jaungada sagaidīšanas centrālā vieta šogad būs pie Jaunās pils, arī uz gadu mijas svētku uguņošanu alūksniešus aicinām pulcēties pie pils, jo gaismas ziedus debesīs šoreiz plānots šaut no teritorijas pie pašvaldības aģentūras „ALJA” Pilssalā.

Komentāri 3

rūķis

un jaungada balle arī būs pie pils vai pils zālē varbūt?

pirms 7 gadiem, 2013.12.08 11:53

Raivis

vai tiešām pašvaldība sāk baidīties no iedzīvotājiem? ka tik tālāk prom no acīm!

pirms 7 gadiem, 2013.12.08 19:36

alūksniete

Šogad pilsētas galvenā egle skaista - man patika! Arī atrašanās vieta jauka - pie skaistas pils, nevis pelēkās valdības mājas. Atklāšanas pasākums arī bija jauks, tikai Dukulim jāiemācās skaļāk runāt :)

pirms 7 gadiem, 2013.12.08 19:50

Kultūra