Tapusi alūksniešu fotoizstāde 6

Alūksnes Mākslas skolas izstāžu zālē var aplūkot deviņu alūksniešu fotoizstādi “Uz Tu”. Izstādes autors ir alūksnietis Artūrs Kolovs, kurš strādā Rīgā, taču jau vairākus gadus lolojis ideju apvienot radošus cilvēkus un sniegt iespēju viņiem kopīgi izpausties. Viena no šādām jaunietēm ir arī alūksniete Kristiāna Zelča, kas ir pabeigusi Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāziju un pašreiz studē Rīgas Stradiņa universitātē multimediju komunikāciju. Viņa mācījusies arī Alūksnes mākslas skolā.

“Viss sākās, vienā dienā fotografējot pļavas. Ir šādas tādas tehniskās lietas, kuras zinu, bet pamatā vados pēc iedvesmas un sajūtām,” viņa stāsta. Kristiānai patīk fotografēt dažādus objektus un ainavas.

Kristiāna bieži vien savas fotogrāfijas apstrādā datorprogrammā “Adobe Photoshop”, jo ar apstrādi viņa savās fotogrāfijās var ienest vēl lielāku fantāzijas pasauli.

Izstādē vēl aplūkojami arī Artūra Kolova, Agneses Zīles, Kalvja Ābeļkalna, Lindas Arājas, Paulas Zariņas, Roberta Ozoliņa, Valta Čibala un mani, Diānas Lozko, fotodarbi.


Komentāri 6

Tieši Tā

Ir jālepojas ar saviem Labajiem darbiem! Lai izdodas!

pirms 6 gadiem, 2014.11.26 14:48

Ilze

Super, Malacis Tu esi, lieliski darbi! Lepojos ar tādiem Alūksniešiem! Skaisti!

pirms 6 gadiem, 2014.11.25 20:43

Pēteris

Prieks, ka jaunieši attīsta savus talantus, tā tik uz priekšu. ;)

pirms 6 gadiem, 2014.11.25 22:28

Kultūra