„The Sound Poets” ar akustisko koncertu „Joprojām” uzstāsies Alūksnes Kultūras centrā

Latviešu grupa „The Sound Poets” decembrī turpinās pavasarī veiksmīgi aizsākto akustisko koncertu sēriju „Joprojām”. Gada nogalē apvienība ar pieklusinātu koncertu sirsnīgā gaisotnē uzstāsies arī Alūksnes Kultūras centrā.

„Alūksnes Kultūras centrā esmu uzstājusies iepriekš kopā ar citiem mūziķiem – atceros, cik ļoti biju gandarīta par cilvēku atsaucību un atjaunotajām, skaistajām telpām. Man ir gan kolēģi, gan ģimenes draugi no Alūksnes – vienmēr šī vieta man ir asociējusies ar patīkamiem, vitāliem cilvēkiem. Liels prieks, ka decembrī varēšu Alūksnē uzstāties atkal,” stāsta Undīne Balode, kas grupā spēlē čellu.

„Joprojām” koncerts Alūksnes Kultūras centrā izskanēs 1. decembrī, savukārt 2. decembrī grupa viesosies Latgales vēstniecībā „Gors”, 3. decembrī koncertzālē "Valmiera", 8. decembrī Talsu Tautas namā, 9. decembrī Gulbenes kultūras centrā, 10. decembrī Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, 15. decembrī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" un 16. decembrī Bauskas kultūras centrā. Rīgā grupa uzstāsies 5. decembrī atjaunotajā VEF Kultūras pilī un 6. decembrī LNB Ziedoņa zālē.

„Esam priecīgi atkal doties ceļā pie saviem klausītajiem visā Latvijā. Priecīgi, jo atkal satiksimies ar viņiem tik ļoti tuvā un personiskā gaisotnē, lai dalītos mūsu muzikālajos stāstos. Priecīgi, jo atmiņās vēl spilgti saglabājušies emocionālie mirkļi no „Joprojām” pavasara koncertu sērijas, kurā klausītāji mūs lutināja ar savām emocijām, gavilēm, ovācijām, kādai klusai asarai vai vienkārši patiesiem klusuma brīžiem pēc dziesmas pēdējā akorda, lai vēl mirkli uzkavētos tajā īpašajā sajūtā, ko visi kopā spējām uzburt,” stāsta grupas solists Jānis Aišpurs.

Koncertu sērijā „Joprojām” „The Sound Poets” izpilda materiālu no visiem grupas albumiem īpaši aranžētās, akustiskās versijās. Pavasarī ar šo programmu mūziķi apceļoja visu Latviju ar 15 koncertiem, no kuriem lielākā daļa bija izpārdoti, saņemot cildinošas atsauksmes no klausītājiem.

Kultūra