Tiek pie bezmaksas fotokursiem

Šosestdien septiņi alūksnieši piedalīsies lielākās privātās fotoskolas Baltijā “FotoAkadēmija” rīkotajos kursos. Šo iespēju viņi izpelnījušies, piedaloties trīs novados rīkotajā fotokonkursā “Neparastais un saudzējamais manā novadā”.

Konkursu organizēja Eiropas Savienības informācijas punkts sadarbībā ar Alūksnes, Gulbenes un Madonas novadu galvenajām bibliotēkām, Latvijas Dabas fondu, lielāko privāto fotoskolu Baltijā “FotoAkadēmiju” un dabas novērotāju portālu “www.dabasdati.lv”. “Konkursā vajadzēja iesniegt darbus ar neparastiem, īpašiem un saudzējamiem dabas objektiem savā novadā,” iepazīstina Eiropas Savienības informācijas punkta un “Europe Direct” informācijas centra Gulbenē Alūksnes filiāles koordinatore Silvija Mūrniece.

Alūksnē par konkursa dalībniekiem kļuva Vilnis Blūms, Gunārs Ozoliņš, Anita Grīvniece, Alvits Grīvnieks, Elīna Dambe, Ieva Zakarīte un Rudīte Pole. Viņu darbus vērtēja profesionāla žūrija, kas noteica trīs labākos. Iesaistīties darbu vērtēšanā varēja arī citi interesanti, kuri tika aicināti balsot par sev tīkamākajām fotogrāfijām. Lai gan pagaidām netiek atklāts, kuru darbi atzīti par labākajiem un kas saņems simpātiju balvu, S.Mūrniece norāda, ka ikviens no viņiem var justies kā uzvarētājs par iegūto iespēju papildināt savas zināšanas.

Kultūra