Tirdzniecības centrs „Valleta” aicina uz Lieldienu pasākumiem

Sestdien, 19. aprīlī, tirdzniecības centra 3. stāvā gada jubileju Lieldienu noskaņās atzīmēs Valmieras labdarības fonds.

Plkst.11:00 – 15:00 darbosies tirdziņš ar vietējo mājražotāju produktiem un darinājumiem, norisināsies akcija „Dalīts prieks – dubults prieks!”. Apmaiņā pret naudas ziedojumu apmeklētāji varēs iegādāties pīrādziņus, žāvējumus, zāļu tējas, medu, koka izstrādājumus, rotas, adījumus, mājās gatavotas ziepes, Lieldienu dekorus un citus labumus. Mazākos tirdziņa apmeklētājus priecēs foto studija ar Zaķi un Cāli, kā arī muzikāli priekšnesumi.

Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti drēbju un sadzīves priekšmetu piegādei maznodrošinātām ģimenēm, kas dzīvo ārpus Valmieras.

Valmieras labdarības fonds ir organizācija, kuras galvenie mērķi ir atbalstīt sabiedrības neaizsargātāko daļu, popularizēt ģimeniskās vērtības, veicināt cilvēku savstarpējo komunikāciju un atbalstu. Fonda vīzija nav labdarība tās klasiskajā izpratnē, kad veiksmīgie palīdz mazāk veiksmīgajiem, bet gan visas sabiedrības vienotība, katram daloties ar to, kas viņam ir – vai nu tas ir adīts zeķu pāris, finansiāli līdzekļi vai vērtīga un citiem noderīga pieredze.
Savukārt plkst.11:00-16:00 4. stāvā norisināsies pavasara „Andele”. Kā ierasts, pozitīvajā andelēšanās pasākumā aicināts piedalīties ikviens, kuram sakrājušies labi, bet pašam vairs nevajadzīgi apģērbi, kurus labprāt par draudzīgu cenu atdotu tiem, kas ir jaunu un modīgu garderobes akcentu meklējumos.

Par ikgadēju tradīciju Lieldienu brīvdienās tirdzniecības centrā „Valleta” ir kļuvusi trušu izstāde, kuru ikviens interesents var apmeklēt bez maksas. Šogad vairāk kā 15 truši no Ingunas Valdmanes šķirnes trušu audzētavas „Trusīšu mājas” visas dienas garumā „Valletas” 3. stāvā būs apskatāmi tieši Lieldienās – 20. un 21. aprīlī.

Izstādē būs pārstāvēti mīļi, sabiedriski, pūkaini un kolorīti truši no „Trusīšu mājas” visām 14 šķirnēm - Vācu lielā tauriņa, Vīnes zilā, Angoras, Liesmainās, Čehu albīna, Jaunzēlandes sarkanā, Flandra, Franču auntruša, Dalmācijas pundur Rex u.c.

20. un 21. aprīlī laukumā pie Valmieras Kultūras centra darbosies arī „Valletas” lielās Lieldienu šūpoles.

Kultūra