Tūrisma piedāvājumu prezentēs trīs izstādēs 6

Nākamā gada pavasarī Alūksnes novada tūrisma piedāvājums tiks prezentēts trīs starptautiskās tūrisma izstādēs. Līdzās Latvijā rīkotajam “Balttour” gadatirgum plānā iekļautas divas jaunas izstādes – “Tourest 2012” Tallinā (Igaunija) un “Vivatour 2012” Viļņā (Lietuva).

Alūksnes novada pašvaldības tūrisma informācijas speciāliste Ingūna Dovgāne atklāj, ka pašmāju piedāvājums ārpus Latvijas nav prezentēts vairākus gadus. Šoreiz tas kļuvis iespējams, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansēto projektu “Alūksnes Jaunās pils kompleksa ēku un muižas parka objektu rekonstrukcija”. “Projektā paredzēti līdzekļi dalībai izstādēs, tāpēc papildus tas mums neko neizmaksās,” uzsver I.Dovgāne.

Izstādes Tallinā un Viļņā ļaus piesaistīt jaunu tūristu loku. Igaunijā akcents būs likts uz interesentiem no Skandināvijas valstīm, bet Lietuvā – poļiem un vāciešiem. Latvijā rīkotajā izstādē “Balttour” Alūksnes novada pašvaldība piedalīsies ar atsevišķu stendu. Tas atradīsies līdzās Gulbenes novada stendam, akcentējot abu kopīgo piedāvājumu tūrisma jomā. “Abās pārējās piedalīsimies kopējā stendā ar Vidzemes Tūrisma asociāciju. Ja veidotu atsevišķu stendu, tad riskētu pazust kopējā piedāvājumā,” skaidro tūrisma informācijas speciāliste.

Visās izstādēs uzsvars tiks likts uz Alūksnes Jaunās pils un muižas parka, kā arī Alūksnes pilsdrupu popularizēšanu, kam nākamajā gadā gaidāma jubileja. Līdzās tradicionālajam piedāvājumam plānots izgatavot informatīvos materiālus par vērienīgākajiem pasākumiem novadā un 10 populārākajiem apskates objektiem. Lai piesaistītu uzmanību, prezentatīvie bukleti būs pieejami neierastā formātā – vēdekļa veidā, kas sastāvēs no noplēšamām pastkartēm.

Komentāri 6

nu ja!

Vajadzēja prezentēt, ka Pilssalā var izrakt zeltu, tad komentētājai tas patiktu. Un visiem dalīt zelta monētas ar vizītkarti, pie kā griezties, ja zeltu neatrod...

pirms 9 gadiem, 2011.12.13 13:05

Izcēlās gan ar "savdabīgu" stulbumu tai vietā lai popularizētu patiešām bagāto kultūrvēsturi un dabu. Daudzi par to vēl šodien ņirdz visā valstī. Vajag vajag aizvest vēl to gaisu uz Tallinu un Viļņu, lai visa pasaule paņirdz par stulbajiem malēniešiem! Kauns un negods.
Un beidziet te aizstāvēt savu nekompetenci, analfabētismu un totālo stulbumu!

pirms 9 gadiem, 2011.11.18 11:26

piedāvājumam

Ja proti kritizēt - proti arī ierosināt!

pirms 9 gadiem, 2011.11.16 18:23

!!???

jā, piekrītu, jo Malēnijai vajag ko savdabīgu...
Ko piedāvā mūsu visuresošie gudrīši?????

pirms 9 gadiem, 2011.11.16 16:00

tas, starp citu, bija loti interesants piedāvājums! :)

pirms 9 gadiem, 2011.11.16 10:46

piedāvājums

Galvenais neaizmirstiet atkal svaigu gaisu pudelēs aizvest...pamuļķi nudien.

pirms 9 gadiem, 2011.11.16 00:22

Kultūra