Turpina dalību šovā "Okartes skatuve" 6

Alūksnietis Edgars Krūmiņš šovā “Okartes Skatuve” izturējis arī otro izbalsošanu. Skatītāji bija lēmuši, ka Edgaram šovā vēl jāpaliek, lai gan šova kolēģi iekšējā balsojumā izbalsošanai izvirzīja tieši Edgaru.

Piektdien lielajā koncertā, ko skatītāji varēja vērot tiešraidē kanālos “LNT” un “Kanāls 2” alūksnietis 11 dalībnieku konkurencē ierindojās 8 pozīcijā. Edgars izpildīja tēta Zigmāra Krūmiņa un novadnieka Armanda Augstkalna dziesmu “Patiesības meli”. Žūrija, Guntars Račs, Jānis Stībelis un Andris Sējāns, Edgara priekšnesumu novērtēja ar 24 punktiem, attiecīgi 8,7 un 7. Pēc žūrijas vērtējuma Edgars ar kolēģi Kristīni Šomasi dalīja pēdējo vietu. Savukārt skatītāju balsojumā Edgars ierindojās augstajā 5.vietā. Summējot kopā – 8.vieta.

Sestdien izbalsošana draudēja trīs šova dalībniekiem - Sabīnei Prenclavai un Kristīnei Šomasei, kuras piektdienas koncertā ierindojās pēdējā vietā, un Edgaram, kuru izbalsošanai izvirzīja šova kolēģi iekšējā balsojumā. Vismazāko skatītāju atbalstu guva Sabīne, kuru šovu tovakar pameta.

Komentāri 6

līga

Interesantākais ir tas. Jums skauž, jo ikviens gribētu tur būt. Man nav svarīgi kā viss beigsies, bet ir svarīgi, skan Alūksnes vārds. Tātad mēs vēl esam, bet ko konkrēti jebkurš no slikta rakstītājiem ir paveicis Alūksnes labā? Nekas nav vieglāk, bez vārda uzvārda rakstīt par kādu cūcības. Jau šobrīd jaunietis ir ļoti tālu ticis. Lai viņam veicas. Drīz dvīņu šovā būs alūksnietes-man prieks , bet jūs jau varat sākt riet.

pirms 9 gadiem, 2012.04.19 02:18

Paskatieties kā viņs no rītiem uzvedās vingrošanā!Jēga??Mēģina līdzināties citiem bet nekas nesanāk!Cīrulis Vanagu barā nekad nebūs vanags!

pirms 9 gadiem, 2012.04.17 10:08

alise to 16.04.2012. 21:59:54

Tak paskaties šīs mājas lapas tēmas kopumā un aizej uz redakciju un pajautā pa tiešo - kas viņiem galvās. nespēj nekā uzrakstīt, kas patiešām šajā novadā interesants, tikai bezjēdzīgs info vai vispār dezinfo kultūras ministres līmenī. Labi, ka šeit vēl palikuši arī sakarīgi cilvēki.
Kas attiecas uz O-kartes skatuvi vai tml. "šoviem", tad tie pēc būtības ir valsts degradēto pilsoņu apzināšanās. Gluži kā ar visādiem labdarības šoviem, bet kā teica Petrova k., - labdarība ir tad, ja ar labdarību nenodarbojas.

pirms 9 gadiem, 2012.04.17 10:05

Neredzu jēgu, kāpēc Edgaram tur būtu jābāut tajā šovā.!? No viņa tur jēgas nekādas.! tikai izlekt vien mēģina un sevi nez par kādu kruto parāda, bet paskatoties tiešraidēs var redzēt, ka apkārtējiem tas jau ir pieriebies.!

pirms 9 gadiem, 2012.04.17 09:55

Par basketbolu rakstus nevarēja sagaidīt,e te par šito vālē ik nedēļu! Psc

kas jums tur galvās notiek!!!

pirms 9 gadiem, 2012.04.16 21:59

par daudz

gatavojas šovam, apliecina sevi šovā, paliek šovā...varbūt jau gana par šo globālās nozīmes pasācienu

pirms 9 gadiem, 2012.04.16 17:09

Kultūra