Turpina sparīgu uzstāšanos 2

Radoši muzikālā Krūmiņu ģimene no Alūksnes, turpinot dalību televīzijas šovā “Dziedošās ģimenes”, arvien pārsteidz skatītājus ar jauniem un pārdomātiem priekšnesumiem, nemitīgi mainoties.

Daudzi ir neizpratnē, kas ir tā jaunā, skaistā sieviete, kura pēdējos priekšnesumos uzstājas kopā ar Krūmiņu ģimeni. Tētis Zigmārs smaidot saka – tā ir jaunākā dēla Sanda krustmāte Kristīne Šomase.

Katrs Krūmiņu ģimenes priekšnesums ir kā neliels uzvedums. Sākotnējo ideju rada paši Krūmiņi, lai pēc tam kopā ar Sanitu Eglīti visu izplānotu, bet punktiņu uz “i” uzliekot Didzis Eglītis. “Par režiju lielākais paldies Sanitai un Didzim! Tad sākas tērpu meklēšana. Svētdien dziesmai “Fairytaile” tērpus mums palīdzēja sarūpēt ilzeniete Maira Lisovska un Zeltiņu tautas nams, bet šajā jomā daudz mums ir palīdzējuši arī citi. Esam pateicīgi visiem par sniegto palīdzību, jo katrs sīkumiņš ir ļoti svarīgs,” uzsver Z.Krūmiņš. Jau šova sākumā Krūmiņu ģimene iedraudzējās ar Baumaņu ģimeni – lai gan šī ģimene šovā vairs nepiedalās, 3.oktobra priekšnesumā Krūmiņi iesaistīja arī Baumaņu ģimenes jaunāko atvasīti.

“Savos priekšnesumos esam jau iesaistījuši manu brāli, Alūksnes talantīgās vijolnieces. Ir ieceres arī nākamajiem priekšnesumiem. Visgrūtāk ir visu salikt kopā, jo laika ir ļoti maz. Svētdien beidzas viens raidījums, bet trešdien jau jābūt uz mēģinājumu ar nākamo dziesmu. 10.oktobra raidījumam jāgatavo dziesma par saules tēmu – iesniedzam šova veidotājiem vairāku dziesmu variantus, no kuriem viņi izvēlas tīkamāko. Turklāt nevar atkārtot dziesmas, kas šovā skanējušas jau pērn. Nākamās svētdienas priekšnesums būs kaut kas skaists un sirdi ielīksmojošs,” atklāj Z.Krūmiņš.

Viņš norāda – šovs ir vēl vairāk saliedējis ģimeni. “Saņemam daudz pozitīvu atsauksmju un laba vēlējumu no draugiem, paziņām un arī nepazīstamiem cilvēkiem. Tas dod tik pozitīvas enerģijas lādiņu!” saka Zigmārs. Viņš pateicas arī visiem skatītājiem, kuri balso par Krūmiņu ģimeni, un tiem, kuri atbalsta, izsaka konstruktīvu kritiku. “Mums gribētos tikt līdz pirmajam sešniekam, lai gan tagad šovā ir palikušas ļoti spēcīgas ģimenes,” saka Z.Krūmiņš.

Komentāri 2

Kultūra