TV šovs "Ciemos": alūksnietes saņem aizraujošu pārsteigumu - lidojumu ar gaisa balonu 8

LTV1 skatītājiem 20.novembra vakarā bija iespēja sekot līdzi aizraujošajam un spraigajam raidījuma „Ciemos” finālam. Pārākā un veiklākā ciema titulu un Latvijas Mobilā Telefona dāvātos planšetdatorus un 7000 eiro pilsētas projekta īstenošanai sīvā trīs komandu konkurencē izcīnīja Viesītes komanda. Otro vietu ieguva Baldones komandas pārstāvji, kas kopvērtējumā no Viesītes atpalika par nieka 13 punktiem (Viesītei – 139 punkti, Baldonei – 126). Alūksnes komanda spēles rezultātā finišēja ar 102 punktiem. Par to informē VFS "Films" sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Dace Kristiāna Ūdre.

Viņa stasta, ka raidījuma pēdējā sērijā dalībniekiem bija jāspēj orientēties Ērgļos, jārisina matemātiski uzdevumi Rūdolfa Blaumaņa stāstā „Brīnumu zālītes”, jāatklāj un radoši jāilustrē stāsti par Skanstes kalniņu, Ērgļu saspridzināto dzelzceļa tiltu un Engelberta fon Tīzenhauzena pils drupām, kā arī jāiztur Ābrama spēriens un jāpārvar bailes no augstuma, izšūpojoties Līgavas bizē Braku takās.

"Negaidītu drosmi raidījuma pēdējā sērijā parādīja spēles jaunākā dalībniece – alūksniete Linda, kura, pārvarot bailes un uzņemoties milzu atbildību, viena pati veica sarežģītu gaisa atrakciju uzdevumu. Lindu emocionāli atbalstīja mamma un vecāmamma: mediķes Sigita Jākobsone un Dzidra Dzenīte. Alūksnes dāmas spēles gaitā visus pārsteidza ar vislielāko progresu viedierīču lietošanā, un tieši tādēļ viņas saņēma elpu aizraujošu pārsteigumu no Latvijas Mobilā Telefona – lidojumu ar gaisa balonu," stāsta D.K.Ūdre.

„Alūksnes komanda ir stāvā sajūsmā par balvu. Ar to izdevās trāpīt desmitniekā, jo balva ir tieši tas, kas mums bija vajadzīgs!” ar sajūsmu un gandarījumu stāsta Sigita. Alūksnietes plāno izmantot dāvanu pavasarī, lai no putna lidojuma vēl labāk iepazītu Latviju.

D.K.Ūdre atzīst, ka visi raidījuma dalībnieki ir gandarīti par iespēju piedalīties šovā - ir gūti iespaidi un iepazīti novadi, kā arī, protams, vislabākā balva - jauni draugi.

Komentāri 8

malaces

tiešām prieks ,ka mums ir tik erudītas un atraktīvas meitenes! Tā turpināt!

pirms 6 gadiem, 2014.11.22 09:16

re

Paldies visiem atsaucīgajiem ļaudīm, kuri palīdzēja Alūksnes komandai ātrak nokļūt pie meklētajiem objektiem! Raidījuma vadītājam uzslava par interesantiem uzdevumiem! Nākas arī aizdomāties - cik daudz mēs zinām par savu pilsētu, novadu?

pirms 6 gadiem, 2014.11.22 20:47

:)

Ļoti patika gan spēle, gan visi dalībnieki, gan spēles vadītājs.

pirms 6 gadiem, 2014.11.23 16:23

Kultūra