Uz koncertu aicina jauniešu grupa „Zvaigžņu dzirksts”

29.decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas tautas namā izskanēs koncerts „Tu neesi viens...”, ko alūksniešiem sniegs dienas aprūpes centra „Cerību tilts” mūzikas grupa „Zvaigžņu dzirksts” no Rīgas.

Muzikālo ansambli „Zvaigžņu dzirksts” 2005. gadā izveidoja mūzikas un speciālā pedagoģe Ieva Altrofa un bungu un perkusiju skolotājs Viesturs Samts, vēloties radīt mūzikas grupu, kurā piedalītos jaunieši ar intelektuālās attīstības traucējumiem. Jaunieši ar savu muzikalitāti pārsteiguši ne tikai dažādos festivālos un koncertos, bet arī saņēmuši augstu Eiropas Komisijas novērtējumu un „Youthpass” apliecību. Projekts 2007. gadā atzīts par vienu no veiksmīgākajiem Eiropas neformālās izglītības projektiem.

Ansamblis 2009. gadā ierakstīja savu pirmo albumu „Tu neesi viens”. Savukārt šīs vasaras svarīgākais notikums grupas dzīvē bija piedalīšanās X skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. 2010. gadā grupa ierakstījusi arī savu otro mūzikas albumu. „Zvaigžņu dzirksts” spēlē gan pop, rock, folk, country, gan arī instrumentālu, džeza un latino stila mūziku.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka norāda, ka visus alūksniešus uz šī ansambļa koncertu laipni aicina Alūksnes rajona biedrība bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām „Saulstariņi”. Ieeja šajā pasākumā būs par ziedojumiem un tā laikā savāktie ziedojumi tiks izmantoti  Alūksnes rajona biedrībai bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām „Saulstariņi”.

Kultūra