Uzvar cēsinieks 4

Ar cēsinieka Jāņa Sarāna uzvaru sestdien noslēdzās trešā Tempļakalna kausa izcīņa snovbordā Big Air disciplīnā. Sacensības gan to dalībniekiem, gan līdzjutējiem paliks atmiņā ar īpašajiem laika apstākļiem. Slapji bija visi.

Šovā piedalījās septiņi snovbordisti. Diemžēl trīs no viņiem sacensības bija neveiksmīgas un tika gūtas traumas, kas liedza turpmāku dalību šovā. Neveiksmīgi šovs noslēdzās arī pagājušā gada uzvarētājam Artūram Cukundem no Siguldas. Viņam viesošanās Alūksnē beidzās ar ceļgala traumas ārstēšanu slimnīcā. Līdz pat neveiksmīgajam kritienam A.Cukunde bija sacensību līderis un tieši viņam visi paredzēja uzvaru. Tomēr četru lēcienu kopsummā 1.vietu izcīnīja un 100 eiro naudas balvu ieguva viens no vadošajiem latviešu snovbordistiem Jānis Sarāns. 50 eiro naudas balvu un 2.vietu ieguva gulbenietis Oskars Kreišmanis, bet 3.vietu un 30 eiro - Oskars Vīksne no Siguldas.

Laikraksta uzrunātie snovbordisti atzina, ka šīs ir pirmās viņu sacensības tik slapjos laika apstākļos, bet tieši tas šo pasākumu padarījis īpašu. Uzvarētājs J.Sarāns atzina, ka Alūksne viesojas pirmo reizi . “Atzīšos – nebiju gaidījis tik foršu atmosfēru un to pat nesabojāja tas, ka esmu viscaur slapjš,” teic J.Sarāns un atzinīgi vērtē alūksniešu apņēmību šova rīkošanā. Labus vārdus viņš arī teic sacensību jaunākajam dalībniekam, vienīgajam alūksnietim Gustam Jermacānam. Trīspadsmitgadīgajam Gustam šīs bija pirmās sacensības. “Ar snovbordu aizraujos vien divus gadus. Trenējos pie mājas izveidotās rampās un arī uz kalna. Īpašu plānu un sapņu šobrīd nav, bet ceru turpināt trenēties un arī turpmāk piedalīties sacensībās,” atklāj Gusts. Šovu interesantāku darīja arī divu slēpotāju piedalīšanās – alūksnieša Roberta Zvejnieka un apenieša Jāņa Bētera.

Komentāri 4

Jurijs

Gribi iesūtīt kā savējos un laimēt playboy?

pirms 9 gadiem, 2012.02.26 16:26

haha

Ja tas skaitījās BIG AIR tad es esmu salatēvs! Protams no cēsīm tikai labākie nāk :)

pirms 9 gadiem, 2012.02.26 11:47

Kultūra