Vai, jūsuprāt, līgotāji svētku laikā atceras atbildīgo dienestu brīdinājumus, lai novērstu nelaimes gadījumus?

Alīna Zelča no Alūksne ◆ Domāju, ka daudzi ignorē šos brīdinājumus un neievēro drošības pasākumus. Vairums līgotāju domā tikai par svinēšanu un to, kas ir ar to ir tieši saistīts. Ja atcerētos visus atgādinājumus, tad noteikti nelaimes gadījumu būtu pavisam maz.

Viesturs Rasmanis no Veclaicenes ◆ Droši vien vismaz daļu brīdinājumu atceras. Tomēr daudzi, protams, tos arī aizmirst. Turklāt parasti jau domā, ka ar mani nekas nenotiks. Jūtas zinoši un droši. Katrā ziņā atgādināt nav lieki, jo kādam tas tomēr liek pārdomāt savu rīcību.
Ilze Krievāne no Alsviķiem ◆ Ja ir tāda reklāma, kā par asiņainajiem Jāņiem, tad tā noteikti liek atcerēties. Man tā ir palikusi atmiņā, bet dažs droši vien ir jau aizmirsis, jo atkal palielinās braukšana dzērumā.
Indra Troska no Apes ◆ Daļa līgotāju atceras brīdinājums, daļa – ne. Ir līgotāji, kuri nelieto alkoholu, ja zina – būs jābrauc, uzmanās, kurinot ugunskuru un lecot pāri ugunskuram. Bet, protams, daudziem ir pavisam citas domas prātā.
Inta Tolstiha no Ziemera ◆ Kas neko neievēro, tie neatceras arī brīdinājumus. Tomēr atgādināt vajag. Varbūt kāds labāk atcerēsies un pievērsīs uzmanību savai un citu drošībai. Svarīgi, lai tie, kas ir blakus, spētu atturēt no nepārdomātas rīcības.

Kultūra