Vara Vētras koncerti MĪ-LE-STĪ-BAI - arī Alūksnē

Režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra ar koncertiem „MĪ-LE-STĪ-BAI", prezentējot savu debijas albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt..." dodas koncerttūrē pa Latvijas pilsētām, 26.februārī - Alūksnē.

Dziesminieks Varis Vētra šobrīd Latvijā ir ļoti populārs un iemīļots mākslinieks - viņa koncerti vienmēr ir sirsnīgi, uzrunājoši un personiski, tajos veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem. Autora dziesmas vienlīdz labi patīk gan romantiskiem jauniešiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.

Koncerts notiks divās daļās. Varis Vētra izpildīs dziesmas no sava pirmā dziesmu albuma, kuras jau izskanējušas Latvijas radiostacijās un kļuvušas tautā iemīļotas, kā arī daudzas jaunas dziesmas. Koncertā Liepājā un Rīgā kopā ar Vari Vētru uzstāsies instrumentālā grupa - Aivars Hermanis, Ainis Zavackis Raimonds Macats vai Andris Grunte.

Koncerta laikā klausītājiem būs iespēja uzdot jautājumus Varim Vētram. Interesantāko jautājumu autoriem - balvas no saldumu fabrikas „LAIMA" un koncerta rīkotājiem.

Savu pirmo dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt..." CD formātā Varis Vētra plašākai publikai prezentēja mūzikas un mākslas festivāla „BILDES" 25 gadu jubilejas ietvaros.

Vara Vētras albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt..." izdevis un koncerttūri visā Latvijā rīko „BILŽU BIROJS".

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā, www.bilesuparadize.lv.

Informatīvus sižetus no koncertiem iespējams apskatīt mājas lapā: video.leta.lv

 

Kultūra