“Vasara sākas Litenē” – Lielākais pasākums Austrumvidzemē – aicina!

Jau pavisam drīz sāksies vasara, tādēļ ikviens 20.maijā tiek aicināts uz vasaras atklāšanas pasākumu “Vasara sākas Litenē!” – vienu no lielākajiem pasākumiem Austrumvidzemē.

Šajā dienā jau no plkst.10:00 Litenes estrādē sāksies vasarīgās visai ģimenei domātās aktivitātes ar dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām: pludmales volejbola sacensības, zirgu izjādēm (Purenes), ūdens un piepūšamās atrakcijas, katapulta, radošās darbnīcas-svilpavnieku veidošana un rotu darināšana, ūdensbumbas, piepūšamās atrakcijas, velokarti, ponicikli, armijas aprīkojuma paraugdemonstrējumi, laivošana, tirgošanās ar dažādām precēm. Lielisks pārsteigums solās būt retro motociklu parāde, kura sāksies Gulbenē plkst.13:00 (laiks var tik mainīts), un, izbraucot pa Gulbenes pilsētas galvenajām ielām, tālāk dosies uz Liteni, kur plānots ierasties plkst.14:30. Vēl šajā dienas sadaļā paredzēts jaunums – velo eksāmena kārtošana (vairāk informācijas: www.balles.lv). Būs iespēja kārtot velo eksāmenus pasākuma norises vietā (bērniem no 10.g.v.), iepriekš sagatavotā telpā ar datoriem. Pirms eksāmena būs iespēja teoriju arī atkārtot kopā ar instruktoru. Vēlams, pirms tam apgūt teoriju kopā ar vecākiem. Visa informācija par šo eksāmenu ir pieejama pasākuma mājaslapā zem sadaļas par CSDD. Pa dienu būs iespēja klausīties mazo novada vokālistu priekšnesumā. Uz dienas programmu ieeja būs bez maksas! Būs iespēja adoptēt kādu mājdzīvnieku pasākuma laikā no dzīvnieku patversmes ”Astes un Ūsas”.

Savukārt plkst.16:00 sāksies koncerts, kurā uzstāsies “Litenietis” un tiks piedāvāts “Yamaha” bēbīšu skoliņas priekšnesums Indras Ieviņas vadībā, savu jauno programmu prezentēs Latvijas Nacionālā teātra aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš”, plkst.16:30 sāksies Latvijas Šlāgerkanāla “Filmēšanas koncerts”, kurā piedalīsies “Inga un Normunds”, Ēriks Gruzniņš, brāļi Puncuļi, Brīvdiena, Intriga, Liepavots, Vilx, Santa Kasparsone, Sābri, Mūzikas kolekcija, Henriks Kalvītis un Elita Strazdiņa, Rolise, Gunārs Meijers, Ainārs Lipskis u.c. mākslinieki. Programmā – arī tūrisma rallija “Gulbja ligzdu meklējot 3” finišs u.c. pārsteigumi.

Plkst.20:00 programmā paredzēta balle, kurā muzicēs “Kantoris 04”, “Tērvete”, “Apvedceļš”, kā arī Ēriks Gruzniņš un Santa Kasparsone, bet pusnaktī sāksies “Jauniešu nakts”, kurā piedalīsies “Transleiteris”, Reiks (grupa “Olas”), Kaspars Maks un Dj Dween. Jauniešu nakts īpašais piedāvājums ir cena. Vakara programmu vadīs Latvijas Nacionālā teātra iemīļotais aktieris Mārtiņš Egliens. Jauniešu nakti vadīs DJ Dween.

Šajā pasākuma daļā ieeja būs par maksu sākot no plkst.15:00!

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs, Litenes Tautas namā un Litenes pagasta pārvaldē  (kontakttālrunis 64472213) un Litenes pagasta bibliotēkā. Biļešu cena – 5 un 7 EUR, pasākuma dienā – 10 EUR. Uzmanību! 5 Eur biļetes ir ierobežotā skaitā un pieejamas tikai līdz 15.aprīlim. No 16.aprīļa biļetes cena būs 7 Eur un pasākuma dienā – 10.Eur.

Jaunums! Pasākuma dienā Jauniešiem nākam pretī un dodam lielisku iespēju apmeklēt pasākumu no plkst. 23:59 pa 7 Eur pasākuma dienā.

1. un 2.grupas invalīdiem (uzrādot invalīda apliecību), kā arī bērniem līdz 10 gadiem ieeja ir bez maksas!

Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama pasākuma mājaslapā: www.balles.lv kā arī  www.visitgulbene.lvwww.litene.lv.


Atgādinām, ka pasākuma viesiem būs pieejamas bezmaksas autostāvvietas un bezmaksas telts vietas. Uz vietas strādās lieliska kafejnīca ar plašu tradicionālo ēdienu klāstu un gardām uzkodām bērniem visas dienas un nakts garumā, savukārt  “Aldara” alus gādās par garšīgiem dzērieniem. Būs ātri un gardi!

Visa pasākuma laikā (arī naktī!) kursēs sabiedriskais autobuss ar ērtu reisu grafiku. Atliek izvēlēties vien pieturas punktu “Litenes centrs”, un tad jau visi ceļi ved uz Liteni.

Aicinām pieteikties arī stādu tirgotājus, lai būtu dažādots piedāvājums apmeklētājiem. Gaidīti ir arī citi tirgotāji.

Kultūra