Veidosim “Alūksnes Ziņu” kalendāru kopā!

Visi “Alūksnes Ziņu” abonenti janvārī dāvanā saņems sienas kalendāru 2012.gadam, ko šogad veidojam sadarbībā ar uzņēmumu “Lattelecom”. Lai šoreiz kalendārs būtu vēl īpašāks, tā veidošanā aicinām iesaistīties gan savus lasītājus, gan citus interesentus, iesūtot pašu uzņemtās fotogrāfijas. Tās izmantosim kalendāra noformējumam.

Fotogrāfiju tēma ir Latvijas daba tuvplānā. Priecāsimies jūsu iesniegtajās fotogrāfijās ieraudzīt visdažādākās, tikai Latvijas dabai raksturīgas lietas un nianses, kas fiksētas tuvplānā, piemēram, kastani, norasojušu kļavas lapu, brūklenāju, sniegpārsliņu, jāņuzāļu pušķi. Šie ir tikai daži piemēri no simtiem un tūkstošiem citu, kas mums ir visapkārt, taču ikdienas steigā bieži vien netiek pamanīti. Esam pārliecināti, ka no jūsu iesūtītajām fotogrāfijām mums izdosies izveidot kalendāru, kas priecēs ikvienu tā saņēmēju visu nākamo gadu!

Kalendāra fotokonkursā aicināti iesaistīties visu SIA “RPD” izdoto reģionālo laikrakstu lasītāji – tostarp “Alūksnes Ziņu”. 12 labākās iesūtītās fotogrāfijas, ko izmantos kalendāra noformējumā, noteiks žūrija: SIA “RPD” visu reģionālo laikrakstu pārstāvji un akciju sabiedrības „Diena” fotogrāfi. Kalendārā izmantoto fotogrāfiju autori dāvanā saņems 3 mēnešu abonementu vienam no SIA “RPD” reģionālajiem laikrakstiem pēc pašu izvēles. Konkursa uzvarētājus paziņosim  “Alūksnes Ziņās” un portālā “aluksniesiem.lv”, sazināsimies arī elektroniski.

Fotogrāfijas gaidīsim līdz 30.novembrim. Lai iesniegtu savu fotogrāfiju konkursam un piedalītos tajā, jāreģistrējas “http://www.diena.lv/dienas-foto/konkursi/klusti-par-2012-gada-kalendara-autoru-13913645”. Fotogrāfiju tehniskā specifikācija paredz, ka konkursā var piedalīties tikai reģistrēti “Diena Foto” lietotāji. Ikviena digitālā fotoaparāta standarta uzstādījumi būs pietiekami, lai fotogrāfiju varētu izmantot kalendārā. Visām autortiesībām uz fotogrāfiju jābūt tās iesniedzējam, viens autors var iesniegt ne vairāk kā 5 fotogrāfijas.

Fotogrāfiju maksimālais izmērs: līdz 20 MB, formāts: JPG, GIF, PNG.

Iesniedzot fotogrāfiju, autors piekrīt tās publicēšanai SIA „RPD” izdotajā 2012.gada sienas kalendārā.

Vairāk informācijas šeit .

Kultūra