Vidzemes māksliniekieku izstādē arī mūsējie 7

Madonas pilsētas izstāžu zālē ir atklāta Mākslas dienu izstāde “Vidzemes mākslinieki”, kurā Alūksnes novadu pārstāv Anita un Ojārs Vēliņi, Antra Lielmane un Ivars Vecāns.

Viņi tikās ar Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Siguldas, Skaņkalnes, Rūjienas, Valkas, Valmieras un citu novadu māksliniekiem. Izstādē redzami darbi dažādās tehnikās. Lielākā daļa darbu autoru strādā mākslas skolās, veido vidi ap sevi. Izstādi atbalsta Vidzemes novadu un pilsētu pašvaldības, Vidzemes plānošanas reģions, aģentūra “Cēsu kultūras un tūrisma centrs”, AS “Cēsu alus” un Alūksnes SIA “ALS divi”.Madonas muzeja izstāžu zālē tā būs skatāma līdz 2.jūnijam.

Komentāri 7

uū...

Mārīte Dzene,vai nevarētu nokomentēt?Nevar tak būt,ka savu avīzi pati nelasa internetā???

pirms 7 gadiem, 2013.05.08 19:47

tO, KA az info nevar ticēt ir izjusts vairākkārt.Kas tas ir?Neprofesionāla un pavirša žurmālistika.par foto - nerunāsim.Parakstus apakšā labāk nelasīt.Pat ja fotogrāfs būs trīs reizes pajautājis, kas esi, vienalga var gadīties, ka paraksts vēsta ko citu.Diemžēl neiedziļināšanās un sauss bezemociju teksts bez izpratnes, tā ir AZ ikdiena.Reku - tepat portālā raksts par Domes sēdi - pilnīgs tenku līmeņa sviests.Kas ko teica, kas neteica, tad jau labāk nopublicēt protokolu.
Vai žurnālistam tomēr nav īsi un skaidri jānoformulē lasītājam doma?

pirms 7 gadiem, 2013.05.05 19:12

A&O Vēliņi

Arī mums nav izprotama šīs neprecīzās informācijas izcelšanās.
Koordinējām Alūksnes novada mākslinieku dalību šajā pasākumā - sadarbībā ar Madonas muzeja pārstāvi un mākslinieci Inesi Jakobi, kura, iepazīstot pagājušajā gada nogalē, Liepājā un šogad martā, Alūksnes muzejā eksponēto autoru darbus, uzaicināja piedalīties šos autorus arī izstādē Madonā. Māksliniekiem bija iespēja pievienot arī vēl jaunus darbus.
Ne viens žurnālists pie mums nav vērsies, lai saņemtu informāciju vai fotogrāfijas.
Cienot ik viena lasītāja viedokli -
Anita un Ojārs Vēliņi.

pirms 7 gadiem, 2013.05.05 14:02

Kā vienmēr

Kā parasti nav visiem informācija nodota! Un runa jau ir tikai par mākslas skolas spečiem ne citiem!

pirms 7 gadiem, 2013.05.05 12:13

Mārītei Dzenei

Jā un arī Zigrīda Ilenāne parstāvēja Alūksnes novadu

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 09:58

Mārītei Dzenei

Vai parējos kuri piedalās izstādēTu neuzskati par māksliniekiem? Ko tad rakstipar to,ko nezini,varbut tad painteresēties vajag.

Alūksnes novadu pārstāv šajā izstādē pārstāv arī šādi mākslinieki:
Gintars Čerbikovs, Lilija Kukle, Rauls Zitmanis, Rita Rubene, Ilze Sliņķe, Artis Bērziņš, Elita Salaka, Daina Rudzīte

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 09:27

Kultūra