Vokālistu konkursā – 3.vieta 1

Alūksnietis Deivids Miķelsons (pedagoģe Inese Krūmiņa) prestižajā Noras Bumbieres fonda rīkotajā Latvijas jauno vokālistu konkursā ieguvis 3.vietu.

Aprīlī Mārupē risinājās konkursa pusfināls. Uz to no Alūksnes Bērnu un jauniešu centra vokālās dziedāšanas pulciņa, ko vada I.Krūmiņa, devās Artūrs Pūpols, Deivids Miķelsons, Ivita Dorofejeva, Līva Sloģe un Liene Gusta. Tiesības piedalīties finālā ieguva D.Miķelsons. Konkursa, ko fonds rīko jau sesto gadu, fināls pirms nedēļas risinājās Jelgavā. Konkursa dalībnieku vecums bija no 6 līdz 25 gadiem, D.Miķelsons uzstājās jaunākajā vecuma grupā starp 14 dalībniekiem. „Visi bērni konkursam bija ļoti labi sagatavoti, tādēļ līdz pēdējam brīdim nevarēja prognozēt uzvarētājus. Iepriekšējos gados finālā obligāti bija jāizpilda viena dziesma, kas savulaik bijusi N.Bumbieres repertuārā, bet šogad - bērna vecumam atbilstoša dziesma latviešu valodā. D.Miķelsons izpildīja dziesmu „Šķībi, greizi, nepareizi”. Pusfinālā Deivida priekšnesumā bekvokālu izpildīja Artūrs Pūpols, bet finālā – Ivita Dorofejeva,” stāsta I.Krūmiņa.
 Arī pērn I.Krūmiņas audzēkņi startēja šajā konkursā, gūstot atzīstamus panākumus, un noteikti piedalīsies atkal nākamgad. Pēc konkursa Jelgavā tika atklāts piemineklis N.Bumbierei, ko veidojis tēlnieks Kārlis Īle.

Komentāri 1

ieva

Malači! Darbs, kas labi padarīts, dod pozitīvas emocijas visiem.

pirms 8 gadiem, 2012.10.29 19:40

Kultūra