Zaķu skrējiens – jau piekto gadu 6

Lieldienu noskaņās šodien, 21.aprīlī, pulksten 12.00 pie Alūksnes Jaunās pils notiks ikgadējais Zaķu skrējiens. Ikvienu sagaidīs Galma zaķis, kurš būs sarūpējis arī Lieldienu cienastu un siltu tēju.

Pasākumu rīko Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jauniešu klubs „The Others” sadarbībā ar Alūksnes tautas namu un Daigas Bēteres vadīto teātra studiju. Zaķu skrējiens Alūksnē šogad notiks jau piekto gadu. Kā ierasts, skrējiena dalībniekiem lūgums ierasties zaķu maskās, bet tie, kam to nebūs, varēs apmeklēt kādu no „The Others” radošajām darbnīcām un īsā laikā pārtapt par zaķi, jo būs sejas apgleznošanas un zaķa ausu gatavošanas darbnīcas.

„Zaķu skrējiena maršruts šogad izplānots pilsētas parka teritorijā, pie Jaunās pils, bērnu rotaļu laukuma teritorijā tā, lai skrējiena dalībniekiem nebūtu jāšķērso ielu braucamā daļa. Savukārt Galma zaķis ikvienu aicinās olu dārgumu meklēšanā, ripas cīņās, olu bruņinieku turnīros, karaliskajās šūpolēs un citās galma izklaidēs, kur veiksmīgākos un stiprākos gaida arī pārsteiguma balvas. Kamēr apkopos Zaķu skrējiena un atrakciju rezultātus, klātesošos priecēs Kalnienas jauniešu vokāli instrumentālā grupa „R.P.M.”,” stāsta Alūksnes tautas nama pasākumu organizatore Evita Bogdanova.

Komentāri 6

Elīna Gusta

Ausīm jābūt pašgatavotām vai var uzvilkt gatavas

pirms 6 gadiem, 2014.04.21 08:39

akuna

kapeec taa skatuve bija pret pili ne cilveekiem un pilseetu? izpildiitaaji staaveeja ar muguru pret skatiitaajiem!

pirms 6 gadiem, 2014.04.23 11:25

akuna

kapeec taa skatuve bija pret pili ne cilveekiem un pilseetu? izpildiitaaji staaveeja ar muguru pret skatiitaajiem!

pirms 6 gadiem, 2014.04.23 11:25

Kultūra