Ziemas prieki kopā ar Bānīti

25.februārī  Gulbenes – Alūksnes bānītis un AS „Pasažieru vilciens” vedīs savus pasažierus uz Stāmerienas distanču slēpošanas sacensībām „Stāmeriena 2012" un Masļenicas svinībām, bet tos, kas Vidzemes pērlē domā pavadīt vairāk laika – uz Alūksnes muižas parka svētkiem.

Turpinot ikmēneša sestdienu dzelzceļiskos pasākumus, šoreiz bānītis sadarbībā ar AS „Pasažieru vilciens” aicina izbaudīt īstus un aktīvus ziemas priekus Stāmerienā un Alūksnē.  Stāmerienas pils parka teritorijā varēs  piedalīties distanču slēpošanā,  braucienos ar ragavām no kalna, kā arī zemledus makšķerēšanas pasākumā uz Stāmerienas ezera. Drosmīgākie varēs ņemt dalību skijoringā, kura dalībniekus ar slaloma slēpēm vilks zirgs, praktiskākie varēs doties braucienā zirgu kamanās (vai ratos), bet izsalkušākie piedalīties pankūku un tējas degustācijā.

Savukārt Alūksnē norisināsies Muižas parka svētki ar sniega figūru un ledusskulptūru veidošanu, hokeju, netradicionālo braucamrīku parādi, autovadīšanas prasmju uzlabošanas pasākumu, rotaļām, dejām un dziesmām, kā arī snovborda šovu.
No Rīgas uz Gulbeni AS ”Pasažieru vilciens” reiss aties plkst. 8:29. Pēc ierašanās Gulbenē plkst. 12:16 tiks organizēta Gulbenes šaursliežu depo apskate, savukārt plkst. 13:00 Gulbenes – Alūksnes bānītis savus viesus vedīs uz Stāmerienas dzelzceļa staciju un Alūksni. Vairāk par pasākumu šeit .

Lai dotos ekskursijā nepieciešama iepriekš pieteikšanās pa tālruņiem 20228884; 64473037 vai e-pastu [email protected]

Kultūra