Ziemassvētku jampadracis Gulbenes – Alūksnes bānītī 2

No 15. decembra līdz 9. janvārim Gulbenes – Alūksnes bānītis aicina visus lielos un mazos ziemas cienītājus doties Bānīša Ziemassvētku braucienos uz Papardes mežu.

“Līdz ar mazo Bānīti un Vāverēnu dosimies ceļojumā uz Pasaku mežu, kur apciemosim teiksmainus meža iemītniekus. Vāverēns ar saviem uzticamajiem draugiem iepazīstinās lielos un mazos ar savu mājvietu, kā arī izstāstīs savu Ziemassvētku stāstu, atklājot Ziemassvētku un pasaku meža fantastisko valdzinājumu,” stāsta  SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis” sabiedrisko attiecību speciāliste Marina Deļikatnaja – Buša.

Ar Ziemassvētku vecīti kopā varēs liet  laimītes, iet rotaļās un piedalīties jautrās atrakcijās pie krāšņās svētku egles, kā arī baudīt karstu tēju un Ziemassvētku gardumus.

Svētku braucieni notiks pēc pasūtījuma no 15. decembra līdz 9. janvārim, savukārt Ziemassvētkus svinības paredzētas 26. decembrī Stāmerienā. 26. decembrī svētku apmeklētājiem būs iespēja vizināties Ziemassvētku vecīša zirgu kamanās pa piesnigušajiem Stāmerienas laukiem.

Izbraukšana ar mazo vilcieniņu no Gulbenes dzelzceļa stacijas paredzēta   13.00, atgriešanās Gulbenes stacijā 16.45 (26. decembrī izbraukšana no Gulbenes stacijas  13.00, bet atgriešanās ar speciālu autobusu 15.30).

Sīkāka informācija, iepriekšēja biļešu rezervēšana un Ziemassvētku dāvanu pasūtīšana pa tālruņiem 64473037, 20228884, vai e-pastu [email protected].

Atgādināsim, ka Gulbenes – Alūksnes bānītis ir vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu vilciens Baltijas valstīs, kā arī valsts nozīmes kultūras piemineklis. Bānītis ne tikai ikdienā pārvadā vietējos iedzīvotājus un tūristus, bet arī periodiski organizē dažādus atpūtas un izklaides pasākumus.

Komentāri 2

man arī izlasot ienāca prātā doma, par ātrgaitas bānīti un Hamani :))))

pirms 10 gadiem, 2010.12.12 23:15

Kultūra