Alūksnē koncertprogramma - "VIVA LATINO"

Javier Fernández Cruz - Spāņu un latino mūzikas grupa “LOS NENS” un šovgrupa no Kubas ‘’DEEPLY LATIN’’ koncertceļojumā “VIVA LATINO” Alūksnes Kultūras centrā, 30. martā - 19.00

Grupa “Los Nens” ir unikāla spāņu un latino mūzikāla apvienība, kuras līderis un apoloģēts Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernández Cruz) ir cēlies no Madrides, bet uzskata par savu misiju iepazīstināt ar visas pasaules spāniski runājošo valstu un reģionu muzikālajām tradīcijām.

Koncertprogrammā “VIVA LATINO” ir iekļautas autentiskas dziesmas un dejas spāņu valodā, kas aizvedīs Jūs muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņamerikas reģiona valstīm - dzirdēsiet gan rumba - flamenko ritmus, gan spāņu folkmūzikas skanējumu, kā arī meksikāņu bolero, valdzinošā Argentīnas tango melodijas un, protams, no slavenā “Buena Vista Social Club” repertuāra tik labi pazīstamo pirmsrevolūcijas kubiešu mūziku, kā arī tradicionālās kubiešu dziesmas mūsdienīgā interpretācijā.

 Koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt patiesi autentisku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, basģitāra, bungas, dažādas afro un latino perkusijas, kā arī pūšamie instrumenti, trompete un trombons, kas piedod šai karstasinīgai mūzikai īpašu degsmi.

Fascinējošus pienesumu akcentus šovprogrammai dos tās īpašie viesi - perkusionists Migels Ernandess Hiraldi (Miguel Hernandez Giraldi) no Čīles, kā arī profesionāls šovduets no Kubas ’’Deeply Latin’’priekšnesums no “Brīvības salas” Kubas - Mailevisa Ortega Fernandesa (Mailevis Ortega Fernandez) un Macue

Kasteljano (Matsue Castellano), kas demonstrēs apmeklētājiem visdažādākos kubiešu deju stilus un skatuves mākslu. Viņu deju priekšnesumi ir enerģiski un dzīvespriecīgi, kā arī viņas papildina grupas “Los Nens” latino skanējumu ar tādām autentiskām kubiešu perkusijām kā klaves un guiro.

Aicinām Jūs uz karstasinīgo un aizraujošo“fiestu – svētkiem”spāņu un latīņamerikāņu mūzikas ritmos!

Kultūra