Alūksnē muzicēs Vjačeslavs Mitrohins

Piektdien, 22. novembrī pulksten 19.00 Alūksnes Kultūras centrā viesosies Vjačeslavs Mitrohins ar jaunu koncertprogrammu “Lai iet!”.

Liepājas pieskāriens Alūksnē
Jaunā koncertprogramma apvieno labākās dziesmas latviešu valodā un ārzemju hitu “cover” versijas izcilā un neatkārtojamā Vjačeslava Mitrohina ģitārspēles stilā, kā arī autordziesmas no pagājušā gadsimta un jaunas kompozīcijas. Vaicājot mūziķim, ko Alūksnes auditorijai gaidīt, viņš atklāj, ka jutīsim Liepājas pieskārienu. “Viesojoties iepriekš Alūksnes Kultūras centrā,  programmā bija latviešu blūzs, bet šīs programmas pamatā būs populārais poproka mūzikas stils, ko spēlē ar ģitārām. Mēs izpildīsim to komponistu dziesmas, kuri dzīvo Liepājā. Šoreiz dziesmas nebūs “blūzīgas”, bet gan vieglākas un  melodiskākas,” ieintriģē V. Mitrohins.

Mūzikas buķete
Mūziķis  atklāj, ka izpildīs dziesmas, kas iepriekš tapušas sadarbībā ar labiem partneriem. “Šis koncerts būs par tiem cilvēkiem, ar kuriem kopā es agrāk strādāju  -  Zigmaru Liepiņu, Imantu Kalniņu, Aivaru Hermani. Protams, izskanēs arī manis paša dziesma “Lai iet”. Dzirdēsit arī melodiju no “Ilgā ceļa kāpās”, kā arī citas Raimonda Paula melodijas. Kāpēc Raimonds? Viņš bija tas, kurš mūs visus, iepriekšminētos, apvienoja kopā. Uz šī  skanīgā pamata balstīsies programma,” atklāj mākslinieks.  Viņš norāda, ka šajā koncertā būs nedaudz vairāk  paša dziesmu. Šoreiz - mazāk runāšanas, vairāk spēlēšanas.

Lai dzīve iet uz priekšu
Nosaukums radies, ilgi nedomājot. Tā kā rokenrols vijas caur visu mūziķa mūžu,  V. Mitrohins visiem vēl: “Lai iet!”  “Gribas uzsvērt, ka rokenrols ne vienmēr ir jāuztver kā mūzika. Tas ir  dzīvesveids. Uz tā pamata – lai dzīve turpinās tiem, kuriem tā patīk,” uzsauc
V. Mitrohins.
 Katrs viņa koncerts ir unikāls, un tā programma nekad neatkārtojas. Nekad nevar zināt, cikos koncerts beigsies, jo publika prasa vēl un vēl. Standarta koncertprogrammas ilgums ir 90 minūtes, bet parasti tā ilgst vairāk nekā divas stundas. “Pagājušajā reizē biju ļoti pārsteigts, ka mazā provincē, Alūksnē, ir tik skaisti un notiek tādi pasākumi. Alūksnē strādā profesionāļi, esam apmierināti un tāpēc arī atgriežamies vietās, kur patīkami viesoties,” saka mūziķis.


Kultūra