Alūksnē viesosies ciemiņi no Vācijas

Kas notiek, kad uz vienas skatuves satiekas divi izcili mūzikas ģēniji? To piedzīvot aicināts ikviens svētdien, 13.oktobrī pulksten 17.00 Alūksnes Kultūras centrā!

Alūksnes Kultūras centrā ekskluzīvs piedzīvojums kopā ar vienu no pasaules labākajiem ģitāristiem – Jošo Stefanu (Vācija)! Jošo Stefana Trio pievienojas arī viens no Eiropas izcilākajiem klarnetistiem – Helmūts Eizels (Vācija).
 
Jošo Stefana individuālais skanējums ir pārsteidzoši jaudīgs, neticami precīzs un reizē brīvi plūstošs. Ikviens šī mākslinieka koncerts paliek prātā ar apbrīnojamo ģitārspēli, brīnišķīgo melodijas izjūtu un dvēselisko izpildījumu.
Savukārt Helmūta Eizela rokās klarnetes spēle kļūst neticami dzīva – šis pasaules līmeņa mākslinieks ar "runājošās klarnetes" spēli spēj radīt aizraujošu un unikālu stāstus, kuru sastāvdaļa ir klātesošā auditorija un tā brīža noskaņa. Katrs koncerts, kurā piedalās Helmūts, ir unikāls!
To visu papildina Ginters Stefans (ritma ģitāra) un Folkers Kamps (kontrabass), nodrošinot plūstošu pavadījumu abu solistu solo "kaujām", kā arī sniedz atrisinājumu un mieru solistu saspēles radītajām šķautnēm un spriedzei.

Virtuoza divu visaugstākās klases mūziķu saspēle, aizraujošais čigānu svinga un džeza, unikālās klezmera mūzikas sajaukums Jošo un Helmūta spilgtajās solo un "dialoga" partijās liek klausītājiem sajūsmā aizturēt elpu! Šo četru mūziķu apbrīnojamais talants, skatuves harizma, kā arī īpašais mūzikas stilu sajaukums rada fantastisku enerģiju, kas arvien vairāk pārņem un "ievelk" jebkuru klausītāju!

Uzcītīgākie Alūksnes Kultūras centra apmeklētāji noteikti atceras Jošo Stefana Trio viesošanos Alūksnē 2018.gadā, kas daudziem palikusi prātā kā viens no iespaidīgākajiem un spilgtākajiem mākslinieku sniegumiem, kāds jelkad piedzīvots Alūksnē! Koncerts 13.oktobrī solās būt vismaz tikpat lielisks!

"Jāpiebilst, ka šis būs vienīgais šī fenomenālā kvarteta koncerts Latvijā," stāsta Gints Skulte, Alūksnes Kultūras centra mārketinga speciālists.

Kultūra