Atzeles Ziemassvētku koncerts

Alūksnes Kultūras centra skolotāju koris “Atzele” aicina uz Ziemassvētku koncertu “Tumsa ir gaiša”, kas izskanēs Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē sestdien, 21.decembrī pulksten 19.00.

Daudziem alūksniešiem Ziemassvētki nav iedomājami bez tradicionālā "Atzeles" koncerta – tas ir patīkams, dziesmu un mūzikas piepildīts vakars, kas sniedz īpašu svētku noskaņu, sirds siltumu un mieru. Arī šogad koncerts būs miera un svētku noskaņas pilns.

Ziemassvētki ir laiks, kad “Atzele” saka paldies – daloties ar svētku sajūtu un pateicoties savām ģimenēm, draugiem un klausītājiem par atbalstu, drauga plecu un kopības sajūtu. Ikviens mīļi gaidīts uz šo svētku mirkli 21.decembrī Alūksnes Kultūras centrā.

Kora “Atzele” mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Jānis Baltiņš, diriģente Ina Perevertailo.  Solisti Kristīne Baltiņa un Normunds Veļķeris. Koncertā piedalīsies arī mūziķi – Rita Bogdanova (klavieres), Ketija Ringa-Karahona (flauta), Ilva Bāliņa (vijole), Marks Viļenskis (čells), Kira Maija Kirsanova (oboja), Artūrs Pūpols (ģitāra) un Mārcis Kalniņš (sitamie instrumenti).

Ikviens laipni aicināts!

Kultūra