Draisku joku, dziesmu un danču programma “NERĀTNĀ VASARAS NAKTS”

Šīsvasaras karstākais un kaislīgākais notikums Latvijas brīvdabu estrādēs būs koncertuzvedums “Nerātnā vasaras nakts” – ar draiskām dziesmām, nerātniem jokiem un temperamentīgiem dančiem vasaras pasākumu apritē atgriežas Producentu grupa 7.
Vasaras naktis ir īsas un karstas... Tās nav domātas gulēšanai ne veciem, ne jauniem, kad pļavu reibinošā smarža, sienāžu sisināšana un “lakstugaiļu“ kaislīgie treļļi liek sirdij apmest kūleni un mīlēt. Un TO jau grib gan jauns, gan vecs. Nerātnības un everģēlības sagriež prātu otrādi, mēle pati izlokās zem vispiparotākajiem vārdiem, lietas un vietas saucot īstajos vārdos, bet kaunības paradumi iemūk pažobelē!

“Visbiežāk mēs, latvieši, kautrīgi sevi rādām kā rāmu un romantisku dziesmu cienītājus, kas, protams, ir loti skaisti, bet mēs varam būt arī citādi,” saka producents Aigars Dinsbergs. “Ir īstais laiks atvērties dinamiskajam dzīvības spēkam, kas mīt mūsos un tas pārpārēm sastopams gan draiskajās latvju dainās un ticējumos, gan jestrajās 80-to gadu joku dziesmās. Viss, lai lustinātu un kustinātu publiku, liekot atcerēties gan savas, gan citu jaunības dēkas un grēkus. Lai pamācītu citus un pasmietos par sevi!”
Jauniestudētajā uzvedumā dzīvā orķestra pavadījumā skanēs savulaik populāri joku hīti no R.Paula, I.Vīgnera daiļrades,  dziesmas no  “Ornamenta”, E.Liepiņa repertuāra un tautasdziesmu apdares, bet to caurvīs nerātnās latvju dainas, ticējumi un apdziedāšanās. Savukārt dančos varēs iesaistīties arī skatītāji.

Ar lielu azartu un degsmi uzvedumā darbosies aktieri Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Artis Robežnieks, Kārlis Reijers, dziedātāji Anmary, Atis Auzāns, Rūta Dūduma, dejotāji un Nerātnais orķestris. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece – Ilze Kaša, muzikālais aranžētājs – Atis Auzāns.
Alūksnē, Pilssalas estrādē “Nerātnās vasaras nakts” piedzīvojumi notiks 30.jūnijā plkst. 16.00. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv., bet izrādes dienā – arī pie ieejas pasākuma teritorijā stundu pirms koncertuzveduma sākuma. Sēdvietas  - numurētas (EUR 7.00 – 15.00).

Kultūra