Filma “Jaungada taksometrs” Alūksnē

Ceturtdien, 21. februārī plkst. 20:00 Alūksnes Kultūras centrā tiks demonstrēta latviešu spēlfilma “Jaungada taksometrs”.

Lai arī Jaunais gads ir iesācies jau labu laiku, komēdija "Jaungada taksometrs" Alūksnē “piestās” tikai 21.februārī – tas saistīts gan ar kultūras centra noslogoto pasākumu un telpu īres grafiku, gan arī to, ka filmas vispirms tiek izrādītas kinoteātros un tikai tad tās iespējams rādīt kultūras centros un citviet. Šim faktam gan nevajadzētu traucēt skatīties šo izklaidējošo režisora Māra Martinsona filmu, kurā lomas atveido populāri aktieri, mūziķi un citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Filmas sižets ir sekojošs:
“Vecgada vakars. Taksometra vadītājs Andrejs (Lauris Reiniks) jau gandrīz beidzis maiņu, kad aizmugurējā sēdeklī nejauši atstāta Jaungada dāvana viņam liek atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kas tajā vakarā paviesojusies viņa automobilī, – kašķīgu pāri, pagurušu Salaveci, trokšņainus ķekatniekus, satrauktu līgavaini un pat grūtnieci. Katra pasažiera stāstā Andrejs nospēlē savu lomu, bet vai pats taksists piedzīvos Jaungada brīnumu?”

Režisors: Māris Martinsons.
Lomās: Lauris Reiniks, Nauris Brikmanis, Zane Dombrovska, Dita Lūriņa-Egliena, Andris Bulis, Dārta Daneviča, Māra Sleja, Valters Krauze, Baiba Sipeniece-Gavare, Valdis Melderis, Anete Krasovska u.c.
Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.
Filmas garums: 1h 24 min

Biļetes iespējams iegādāties Alūksnes Kultūras centra kasē.

Kultūra