Jānis Šipkēvics un “Nepāriet” mūziķi aicina klausītājus uz sirsnīgu koncertu Alūksnes Kultūras centrā

Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība “Nepāriet” aicina uz sirsnīgu koncertu, kas notiks svētdien 20. oktobrī 17:00 Alūksnes Kultūras centrā. “Nepāriet” ir jaunu mūziķu kopums, kas kopīgi izveidojuši Imanta Kalniņa mūzikā balstītu programmu, par pamatu ņemot 1997. gadā tapušajā Ainara Mielava un Imanta Kalniņa kopdarbu "Par lietām, kuras tā ar’ nekad nepāriet".

"Nepāriet” sastāvā esam ļoti dažādi, katram no mums “Nepāriet” nozīmē ko savu – kādam Imanta Kalniņa dziesmas ir bērnības atmiņās iekodēta latviskā identitāte, citam – sevis izzināšanas un attīstības process. Mani fascinē tas, kas vārdos nav izsakāms - tas brīnumainais, kas caurvij Imanta Kalniņa mūziku, un kas mūs pašus savstarpēji saista šajā mūzikā, ko kopīgi radām”, stāsta “Nepāriet” idejas autors Jānis Šipkēvics. “Imanta Kalniņa dziesmas ir kā sena, laba luga, ko var dažādos laikos izspēlēt ļoti dažādi”, pārdomās dalās arī ģitārists un taustiņinstrumentālists Miķelis Putniņš, kurš dibinājis arī grupu “Ezeri”.

Nepāriet” sastāvā muzicē Alise Joste, Evija Vēbere, Jānis Šipkēvics, Kārlis Josts, Lorete Medne, Matīss Čudars, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds, Zelma Jēgere un Vladislavs Nastavševs, kas ikdienā katrs aktīvi darbojas arī savās muzikālajās apvienībās, tomēr kopā tos savedusi mīlestība pret Imanta Kalniņa radošo darbu.
"Nepāriet" koncerti sāksies 10. oktobrī Valkā un 13.oktobrī Jēkabpilī, pēc tam turpināsies 24. oktobrī Siguldā, 25. oktobrī Talsos un 5. novembrī Rīgā.

Nepāriet ir arī izdevis albumu “Pāri”, ko CD un platēs, var iegādāties mūzikas ierakstu pārdošanas vietās.
Biļetes uz koncertiem var iegādāties koncerta norises vietā, Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/18342, savus tuviniekus, radus, draugus, kolēģus un kopīgi apmeklēt kādu no koncertiem.


Vairāk informācijas - www.nepariet.lv. Jauno albumu “Pāri” var noklausīties arī tiešsaistē.


Aicinām sekot līdzi Nepāriet aktivitātēm un dalīties ar ziņām arī sociālajos tīklos:

Facebook https://www.facebook.com/nepariet/

Instagram https://www.instagram.com/nepariet/?hl=en

Kultūra