Koncertprogramma “LAI IET!”

Jauna Vjačeslava Mitrohina koncertprogramma LAI IET! apvieno labākas dziesmas latviešu valodā un ārzemju hītu cover versijas izcilā un neatkārtojamā Vjačeslava Mitrohina ģitārspēlēs stilā, ka arī autordziesmas no nopagajuša gadsimta un jauna sacerējuma.

Katrs Vjačeslava Mitrohina koncerts ir unikāls un nekad neatkārtojas, ja pat skan viena un tā pati programma. Nekad nevar zināt cikos beigsies koncerts, jo publika prasa vēl un vēl. Standarta koncertprogrammas ilgums ir 90 min, bet parasti koncerts ilgst vairāk kā 2 stundas.

Jau vairākus gadus Vjačeslavs Mitrohins uzstājas kopā ar Latvijas labākiem muzikantiem, katru reizi sarūpējot koncerta apmeklētajiem kādu patīkamu pārsteigumu. Pēc koncerta klausītajiem ir iespēja dabūt Vjačeslava Mitrohina autogrāfu, ka arī nofotografēties kopā ar viņu.


Vjačeslavs Mitrohins


Dzimis 1953. gada 27. janvārī Liepājā
Ģitārists, komponists, aranžētājs, producents

Absolvējis Liepājas mūzikas vidusskolas vijoles klasi (1972)

Liepājas rokgrupas Stroncijs-70 dibinātājs (1970 – 1972). Kopā ar grupu piedalījās festivālā Liepājas dzintars ’71 un ’72, pēdējā no tiem atzīts par labāko soloģitāristu

Dienesta armijas laikā spēlējis Dobeles ansamblī Sprīdītis

Muzikālā karjera: No 1974. līdz 1978. gadam spēlējis Raimonda Paula izveidotajā ansamblī Modo. Tam sekoja darbs Latvijas Radio un TV vieglās un estrādes mūzikas orķestrī. 80. gadu vidū izveidojis grupu ARS, bet 1994. gadā nodibinājis grupu Mitrokhin’s Master Band, kas joprojām aktīvi spēlē.

1996. gadā izveidojis savu ierakstu studiju MMBand Studio, kurā darbojas kā producents un aranžētājs, kā arī pats turpina rakstīt mūziku.

Diskogrāfija: Blūzs pusnaktī (1996), Manas ģitāras (1996), Summertime (2002), Change Yourself And The World Will Change With You (2015), Latviešu blūzi (2017). Piedalījies arī daudzu kolēģu albumu tapšanā, tostarp, Ievas Akurateres albumā Plīvošana ar pilsētu, Imanta Kalniņa filmas Pūt, vējiņi mūzikas ierakstā u.c.


Kultūra