“Mirage Jazz Orchestra” un Ieva Kerēvica aicina uz koncertu

Svētdien, 27.janvārī plkst. 17.00 Alūksnes Kultūras centrā izskanēs alūksnieša Laura Amantova vadītā “Mirage Jazz Orchestra” un solistes Ievas Kerēvicas koncertprogramma “Džeza ekspedīcija dodas tālāk”.

Pēc orķestra mūziķu iniciatīvas ir izveidota mākslinieciski augstvērtīga koncertprogramma ar latviešu komponistu oriģinālmūziku un jauniem latviešu, lietuviešu, igauņu un somu tautasdziesmu aranžējumiem bigbendam. Visu programmā iekļauto skaņdarbu autori ir Mirage Jazz Orchestra dalībnieki – Madars Kalniņš, Alvils Altmanis un Vilnis Kundrāts. Viņu oriģinālkompozīcijas izceļas ar spilgtiem aranžējumiem un dziļumu, kā arī ar stilistisko daudzveidību, uzsverot Latvijas džeza tradīciju spēku un atklājot džeza kā viena no radošākajiem un aktuālākajiem mūzikas žanriem būtību.

Kopā ar orķestri šajā koncertprogrammā muzicēs burvīgās balss īpašniece Ieva Kerēvica – par to, kā šarmantā dziedātāja spēs atklāt savu spilgto personību un individualitāti dažādās mūzikas noskaņās varēs pārliecināties ikviens koncerta apmeklētājs.

"Mirage Jazz Orchestra" dibināts 2004. gadā un sniedzis neskaitāmus koncertus patiesiem džeza faniem un bigbenda mūzikas cienītājiem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Kolektīvs uzstājies kopā ar daudziem slaveniem Latvijas un ārzemju mūziķiem un piedalījies vairākos TV un radio šovos. Pateicoties vadošo džeza mūziķu dalībai "Mirage Jazz Orchestra", kolektīvs uzskatāms par vienu no galvenajiem Latvijas džeza tradīcijas turpinātājiem un kopējiem. Orķestra vadītājs – alūksnietis Lauris Amantovs!

 Biļetes iespējams iegādāties Alūksnes Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

Kultūra