Pianists Ralfs Tāls no Igaunijas uzstāsies Alūksnē!

Sestdien, 16.martā plkst. 17.00 Alūksnes Kultūras centrā ar vienīgo solokoncertu Latvijā uzstāsies lieliskais igauņu pianists Ralfs Tāls.

Alūksniešiem un pilsētas viesiem būs īpaša iespēja izbaudīt, kā viens no Baltijas valstu labākajiem pianistiem, vairāku starptautisku konkursu laureāts, klausītāju un kritiķu mīlētais igauņu mākslinieks Ralfs Tāls (Ralf Taal) sniedz ekskluzīvu klavieru solokoncertu Alūksnē, Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē.

Koncerts Alūksnē iespējams dēļ Alūksnes Kultūras centra veiksmīgās sadarbības ar atzīto igauņu producentu Toivo Tuberiku, kurš uz Alūksni jau iepriekš atvedis augstas raudzes, pasaules līmeņa māksliniekus. Domājams, ka arī Ralfa Tāla koncerts būs fantastisks un, iespējams, tieši ar igauņu mākslinieka pirkstu pieskārieniem Alūksnes Kultūras centrā esošais igauņu ražotāja “Estonia” koncertflīģeļa skanēs patiesi maģiski.

Programma ir labskanīga, atbilstoša pavasara noskaņai un sniegs patīkamu mūzikas baudījumu ikvienam koncerta apmeklētājam.  Solokoncerta programmā izskanēs romantisma laikmeta komponistu skaņdarbi no Friderika Šopēna, Franča Šūberta, Ferenca Lista, Džuzepes Verdi, kā arī igauņu komponista Lepo Sumera.


Biļetes iespējams iegādāties Alūksnes Kultūras centra kasē, visās “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās, kā arī www.bilesuparadize.lv

Kultūra