Piedāvā kino dažādām gaumēm

Nu jau ierasts, ka alūksnieši Alūksnes Kultūras centrā var baudīt ne tikai koncertus un teātra izrādes, bet uz lielā ekrāna noskatīties arī sev tīkamas filmas. Izņēmums nebūs arī pavasara mēneši, kad uz kino seansiem aicinātas gan ģimenes ar bērniem, gan spēlfilmu un dokumentālo filmu cienītāji.

Sestdien, 6. aprīlī pulksten 14.00, Alūksnes Kultūras centrā demonstrēs latviešu animācijas filmu visai ģimenei “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. Režisora Edmunda Jansona animācijas filma ir viena no Latvijas simtgadei veltītajām filmām, kuras stāsts ir par Jēkabu, kurš dzīvo Rīgas centrā, viņam patīk sapņot un viņš tic, ka sapņi piepildās, laikrakstu informē Alūksnes Kultūras centra mārketinga speciālists Gints Skulte. Balsis animācijas tēliem ierunājuši Andris Keišs, Gatis Gāga, Kaspars Znotiņš, Baiba Broka un citi Latvijā populāri aktieri. Filma būs skatāma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā, tās garums 1 stunda un 10 minūtes.

Savukārt līdz maija beigām vairāk nekā simts vietās Latvijā tiks izrādīta “Ghetto Games” jaunākā dokumentālā filma “No Ghetto līdz Olimpiādei”. 16. maijā šo filmu varēs noskatīties arī Alūksnes Kultūras centrā.

Tās pamatā ir ne tikai stāsts par vienu no jaunā olimpiskā sporta veida - 3 x 3 basketbola - pasaules labākajām komandām – “Ghetto Basket” un Latvijas izlases spēlētājiem, bet arī par “Ghetto Basket” desmit gadu attīstību, laikrakstu informē pasākumu organizatore Sandra Gertnere. Šī gada “Ghetto TV” filma stāsta par pārdzīvojumiem, pārbaudījumiem, komandas saliedētību un ielu rūdījumu desmit gadu laikā, kas radījis platformu jaunai un daudzsološai olimpiešu paaudzei.

Kultūra