Vai Alūksne ir gatava Pohjonenam?

Piektdien, 13.decembrī pulksten 19.00 Alūksnes Kultūras centrā uzstāsies unikāls, pasaules līmeņa mākslinieks – ekspresīvais somu akordeonists Kimmo Pohjonens! Tas būs nebijis piedzīvojums visiem klātesošajiem!

Kimmo Pohjonens (Kimmo Pohjonen) tiek dēvēts par pasaules bezbailīgāko akordeonistu – katrs pats savā prātā var iztēloties, ko tieši tas varētu nozīmēt... Viņš ir viens no ievērojamākajiem un pieprasītākajiem mūsdienu somu mūziķiem. Meistarīgi apvienojot akordeonu, stīgu instrumentus, vokālu un vizuālos efektus, Pohjonens veido folkmūzikas, roka, deju, teātra, eksperimentālās un klasiskās mūzikas savienojumu.

Šis koncerts iespējams dēļ sadarbības ar igauņu producentu Toivo Tuberiku, kurš jau iepriekš Alūksnei sarūpējis izcilu mākslinieku viesošanos. Toivo, būdams liels latviešu mūzikas cienītājs, par Kimmo uzstāšanos saka sekojošo: “Lai man piedod Raimonds Pauls, bet Kimmo uzstāšanās manā skatījumā būs starptautiski ievērojamākā mākslinieka viesošanās, kādu Alūksne jebkad ir piedzīvojusi!”. Par to, vai varēsim piekrist viņa vārdiem, ikviens aicināts pārliecināties koncertā 13.decembrī!

Savas karjeras laikā Kimmo Pohjonens piedalījies desmitiem dažādos projektos un sadarbībās, saņemot prestižas industrijas balvas un nominācijas, to skaitā divas somu džeza izdevuma "Jazz Rytmit" "Gada Akordionista" balvas, kā arī BBC Radio 3 "Pasaules Mūzikas Balvas" un "Planētas Balvas" nominācijas attiecīgajās kategorijās.

Jāpiebilst, ka šis būs ekskluzīvs koncerts – šī būs Somijas akordeona zvaigznes Kimmo Pohjonena vienīgā uzstāšanās Latvijā!

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties Alūksnes Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

Kultūra