Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

2016.gada horoskops

Auns ◆ Jaunas iespējas var tikt saskatītas profesionālajā jomā. Īpaši veiksme un izdošanās tiem, kuriem tā ir saistīta ar veselību, apkalpojošo jomu, lauksaimniecību, rokdarbiem un citām praktiskām darbībām. Iespējama nodarbošanās jomas paplašināšana, saskatīti jauni sadarbības partneri. Pārbaudījumi un izaicinājumi gaidāmi izglītības jomā. Partnerattiecībās veiksme iespīdēs, gadam griežoties uz otru pusi.

Vērsis ◆ Visā krāšņumā tiks izgaismotas jūsu prasmes un talanti. It īpaši pacēlums un augšupeja radošo profesiju pārstāvjiem - aktieriem, mūziķiem, pasākumu vadītājiem, skolotājiem. Pievēršanās kādam hobijam būs kā sevis ieraudzīšana pavisam citā, spožāka gaismā. Partnerattiecībās jaunus pavērsienus ieviesīs tendence pēc spilgtākām izjūtām. Stabilitāti būs iespējams noturēt, ja vien pratīsiet mainīties un pielāgoties partnerim.

Dvīņi ◆ Gads būs veiksmīgs dzīvesvietas pilnveidošanai, nekustamo īpašumu iegādei, kā arī stabilas ģimenes dzīves izveidei. Partnerattiecībās atbildība, saistības un solījumu turēšana būs liels izaicinājums. Profesionālajā jomā var nākties mainīt ierasto ikdienu un pievērsties kādam neparastam darbības veidam. Finansiāli ieguvumi var nākt caur iepriekš veiktiem ieguldījumiem un iestrādēm.

Vēzis ◆ Pirmais pusgads būs veiksmīgs jaunu sadarbības kontaktu veidošanai. Panākumi izglītības jomā tiem, kuriem ir mērķis pilnveidot savas esošās prasmes. Ģimenes veidošanai, dzīvesvietas pilnveidošanai, pamatu liešanai piemērota būs gada otrā puse. Darbavietā atbildība un profesionalitāte būs īstā panākumu atslēga. Partnerattiecībās komunicēšanas ceļā tiks atrisinātas visas neskaidrības.

Lauva ◆ Panākumi ir gaidāmi karjerā un savu mērķu sasniegšanā. Finansiāli labvēlīgāka būs gada pirmā puse - papildu peļņas iespējas un jauni darījumi. Partnerattiecībās tiks pieliktas pūles un centieni, lai tās pilnveidotu un veidotu noturīgas. Rudenī pievēršanās studijām, jaunas informācijas un valodu apguve, pavērs papildu iespējas jūsu profesionālās darbības lauciņā.

Jaunava ◆ Gada pirmajā pusē vairāk uzmanības tiks veltīts sev un savas pašsajūtas uzlabošanai. Var rasties interese par izglītības iespējām saistībā ar dažādām skaistumkopšanas un terapijas metodēm. Otrais pusgads būs veiksmīgs ienākumu gūšanai. Pārbaudījumi skars ģimenes zonu, tāpēc vēss prāts un nesasteigtas darbības būs pareizā rīcība svarīgu lēmumu pieņemšanā.

Svari ◆ Savu talantu un potenciālu realizēšanai veiksmīga būs gada otrā puse. Partnerattiecībās sapņu un vēlmju piepildījums ļaus justies patiesi laimīgiem. Sašaurināsies paziņu loks, jo attiecības veidosiet, rūpīgi izvērtējot to nozīmi un lietderību jūsu ikdienā. Studējošajiem - pienākums un atbildība ļaus sasniegt iecerēto.

Skorpions ◆ Gads būs nozīmīgs tiem, kuri veido uzkrājumus, finansiālas rezerves. Savas vērtības un unikalitātes apzināšanās būs ceļš uz pašizaugsmi. Savu ieceru piepildījumam atbalstu gūsiet no domubiedriem. Tiks iepazīti cilvēki, kuri ieņems nozīmīgu lomu jūsu dzīvē. Mīlestība ceļu uz otra cilvēka sirdi atradīs caur patiesu cieņu un draudzību. Gada otrajā pusē noticēšana brīnumiem būs noticēšanas vērta.

Strēlnieks ◆ Daudz enerģijas tiks veltīts savai izaugsmei profesionālajā jomā. Aktuāli kļūs jautājumi, kuri saistīti ar nekustamo īpašumu. Ģimene un mājas prasīs papildu rūpes un uzmanību. Partnerattiecību pilnveidošanā tieksieties savu mērķu virzienā. Gada otrā puse būs veiksmīga kādas vērtīgas idejas attīstībai. Satikti vērtīgi sadarbības partneri palīdzēs īstenot jūsu sapņus.

Mežāzis ◆ Gada pirmā puse būs veiksmīga studējošajiem, piedzīvojumu meklētājiem un tālāku ceļojumu cienītājiem. Jauni iespaidi, piedzīvojumi un iegūtās zināšanas ieviesīs lielāku pārliecību pašam par sevi. Partnerattiecību veidošanā balstīsieties uz garīgām vērtībām. Profesionālajā jomā atzinība un panākumi ir gaidāmi gada otrajā pusē. Nepalaidiet garām savu iespēju pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm!
 
Ūdensvīrs ◆ Gada galvenais uzdevums būs prasme iemīlēt sevi, pieņemt dāvanas un nejusties kādam parādā par tām. Darbavietā panākumi gūstami, balstoties uz jūsu daudzpusīgajām prasmēm un zināšanām. Gada otrajā pusē aktuāli kļūs jautājumi, saistīti ar izglītības iestādēm un kādu jums nozīmīgu ceļojumu. Partnerattiecībās uzdrošināsieties riskēt un spert pārdrošus soļus.

Zivis ◆ Gada pirmajā pusē laime tiks saskatīta saskanīgās un harmoniskās partnerattiecībās. Profesionālajā jomā - jo augstāk izvirzīts tiks mērķis, jo augstāki būs sasniegumi. Meistarību spēsiet parādīt, pielietojot iepriekš apgūtās prasmes. Otrais pusgads būs veiksmīgs, gūstot labumu finansiālos darījumos, biznesā un attiecībās ar ietekmīgiem sadarbības partneriem.

Citu datumu laikraksti

  • Jaunais gads

    Astoto dienu dzīvojam jaunajā gadā. Kāds to noteikti sācis ar jaunu apņemšanos būt labākam vai mainīties, apgūt ko jaunu, izdarīt kaut ko sen...

  • Ar velosipēdu vairs nedrīkst braukt pa ietvi

    Ir stājušies spēkā jaunie Ceļu satiksmes noteikumi ar mērķi uzlabot ceļu satiksmes drošību, īpašu uzmanību pievēršot mazaizsargātajiem satiksmes...

  • Zvaigznes dienā

    Ar katru bērniņu, kurš ienāk pasaulē, dzimst jauna zvaigzne gaismas planētā.Tā vada jauno dzīvību no zilā tālumaun vienmēr atrodas tā tuvumā:kā...