Abiturienti vidusskolai pasniedz dāvanu

Vakar Alūksnes vidusskola no saviem 12.a, b un c klases audzēkņiem saņēma dāvanu - jaunu informatīvo plāksni ar uzrakstu “Alūksnes vidusskola” un skolas simboliku.

Vakar Alūksnes vidusskola no saviem 12.a, b un c klases audzēkņiem saņēma dāvanu - jaunu informatīvo plāksni ar uzrakstu "Alūksnes vidusskola" un skolas simboliku.
Uz plāksnes atklāšanu bija pulcējušies skolas audzēkņi, pedagogi un tehniskie darbinieki. "Reiz 12.klases audzēknis Gints Fomins iedomājās, ka Alūksnes vidusskolai vajadzētu nomainīt informatīvo plāksni pie skolas ārdurvīm. Šo domu atbalstīja 12.klašu audzinātāji un 12.klašu skolēnu vecāki. Tā skolai būs jauka atmiņu dāvana no viņiem," saka Alūksnes vidusskolas direktore Vija Puzule.
12.klašu audzēkņi drīz absolvēs Alūksnes vidusskolu un turpmāk uz to nāks tikai kā ciemiņi. Bet viņi neizslēdz iespēju, ka vedīs uz to savus bērnus un ar lepnumu varēs teikt, ka tieši viņi skolai uzdāvinājuši šo plāksni. "Mēs dāvinām skolai šo plāksni un ceram, ka tā kalpos ilgi, kā arī mēs paliksim mīļā atmiņā," viņi uzsvēra.
Alūksnes vidusskolas skolēnu prezidente Kristīne Pavlušina norāda, ka skolas simbolikā ir attēloti draudzīgi cilvēki un varavīksne. "Gribētos, lai skolas dzīve ir tikpat krāsaina, cilvēki tikpat draudzīgi, neņemot vērā mūsu daudzās atšķirības, piemēram, nacionalitāti. Katru dienu, nākot uz skolu un redzot plāksni, skolas kolektīvs šo dāvanu neaizmirsīs," apgalvo K.Pavlušina.
Līdz šim pie skolas bija informatīva plāksne, ko uzlika deviņdesmito gadu vidū, kad skolai piešķīra Alūksnes vidusskolas nosaukumu. Pērn 12.klašu audzēkņi skolai dāvināja karogu ar šādu pat emblēmu.
Skolā ir tradīcija, ka 12.klašu audzēkņi piemiņas dāvanu skolai pasniedz Žetonu vakarā, nevis izlaidumā.

Citu datumu laikraksti