Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Afiša

22.janvārī ◆ 22.00 Alūksnes izklaides un izaugsmes centrā “Prelūdija” - grupa “Forte”. Īpašais notikums – koncerts ar grupas pirmo sastāvu.
22.janvārī ◆ 15.00 Alūksnes muzejā - radošā darbnīca sakarā ar izstādi “Papīra valoda”, vadīs māksliniece Ilze Dilāne. Lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 25665538.
22.janvārī ◆ 21.30 Alūksnes atpūtas un izklaides klubā “Cita Opera” - DJ Q-Tee no Valmieras. Meitenēm ieeja – brīva.
23.janvārī ◆ (atkarībā no laika apstākļiem datums var mainīties) 18.00 Jaunannas tautas namā - Ateglītes.
23.janvārī ◆ 21.30 Alūksnes atpūtas un izklaides klubā “Cita Opera” - DJ Paul O’Kenn no Rīgas. Meitenēm ieeja – brīva.
23.janvārī ◆ 15.00 pie Annas pagasta sporta centra - 1991.gada barikādēm veltīts pasākums – atceres ugunskura iedegšana.
23.janvārī ◆ 18.00 Mālupes saieta namā - dziesminieka Ērika Loka koncerts mierīgās noskaņās klāt esot ģitārai, dziesmām un sarunām.
23.janvārī ◆ 13.00 Alsviķu kultūras namā - teātra pēcpusdiena: Zeltiņu pagasta drāmas kolektīvs “Kontakts” ar M.Rezčikova izrādi “Kompanjoni” un Zeltiņu, Ilzenes pagastu amatierteātris “Ligzda” ar J. Dzintarnieka izrādi “Suņu dienas”.
23.janvārī ◆ 22.00 Alūksnes izklaides un atpūtas vietā “Klondaika” - karaoke ar Dāvi Kārkliņu un Juriju Marinovu.
23.janvārī ◆ no 9.00 līdz 13.00 Alūksnē, Dārza ielā 11, un laukumā - mājražotāju un amatnieku tirdziņš.
24.janvārī ◆ 19.00 Veclaicenes tautas namā - deju koncerts „Pierobežas baltā ziemas deju virpulī”, piedalīsies kolektīvi no Latvijas un Igaunijas.
28.janvārī ◆ 10.30 Pededzes tautas namā - rokdarbu pamatu apgūšana ,,Darbnīca  dvēselei”.
29.janvārī ◆ Alūksnes Kultūras centra lielajā zālē - Alūksnes novada skolu dziedāšanas konkurss “Lakstīgala”. Ieeja - brīva.
20.februārī ◆ 15.00 Zeltiņu tautas namā ar koncertprogrammu „Sirds ir prieka pilna” viesosies šova “Dziedošās ģimenes” dalībnieces, jautrās un atraktīvās māsas Legzdiņas. Biļetes iepriekšpārdošanā - Zeltiņu tautas namā, tālrunis: 29492284.

Citu datumu laikraksti

 • Barikāžu laika atmiņu ugunskurs 2

  Barikāžu laika atmiņu ugunskurs

  Janvārī aprit 25.gadskārta kopš 1991.gada barikādēm Rīgā – nevardarbīgo Latvijas iedzīvotāju pretošanās kustību. Starp barikāžu dalībnieku tūkstošiem...

 • Būs vairāki Igaunijas mākslinieku koncerti

  Būs vairāki Igaunijas mākslinieku koncerti

  Svētdien Alūksnes Kultūras centrā skanēs jaunā un talantīgā igauņu pianista Johana Randveres solokoncerts, kas būs viens no četriem augsta līmeņa...

 • Alūksnieši piedalās mācībās

  No 8. līdz 10.janvārim Burtnieku novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā norisinājās jauniešu apmācības “ES pa VIDu ZEMEI”. Tajā...

 • Jaunais gads

  Astoto dienu dzīvojam jaunajā gadā. Kāds to noteikti sācis ar jaunu apņemšanos būt labākam vai mainīties, apgūt ko jaunu, izdarīt kaut ko sen...

 • Ar velosipēdu vairs nedrīkst braukt pa ietvi

  Ir stājušies spēkā jaunie Ceļu satiksmes noteikumi ar mērķi uzlabot ceļu satiksmes drošību, īpašu uzmanību pievēršot mazaizsargātajiem satiksmes...

 • Zvaigznes dienā

  Ar katru bērniņu, kurš ienāk pasaulē, dzimst jauna zvaigzne gaismas planētā.Tā vada jauno dzīvību no zilā tālumaun vienmēr atrodas tā tuvumā:kā...