Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Afiša

2.septembrī ◆ 18.00 Mācītājmuižā, Pils ielā 15, Alūksnē - iesvētes mācības jaunās grupa pirmā nodarbība.

2. septembrī ◆ 17.00 Alūksnes Kultūras centra mazajā zālē notiks jauno dziedātāju pirmā tikšanās reize. Alūksnes Kultūras centra bērnu un jauniešu ansambļi aicina savā pulkā pievienoties dziedāt mīlošus sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas vecuma bērnus un jauniešus.

3.septembrī ◆ klubā “Cita Opera” Alūksnē - sezonas atklāšanas pasākums kopā DJ Robertu Lejasmeijeru.

3.un 4.septembrī ◆ no 10.00 Alūksnes Pilssalā - starptautiskās sacensības kuģu modelismā.

6.septembrī ◆ no 16.00 līdz 18.00 Veclaicenē - orientēšanās seriāla „Horizonts 2016” 14.kārta.

8.–10.septembrī ◆ Alūksnes novada teritorijā - gaisa balonu festivāls “Liepna no putna lidojuma”: 8.septembrī no 18.00 līdz 20.00 - lidojums pāri Alūksnei, 9.septembrī no 8.00 līdz 10.00 un no 18.00 līdz 20.00 - lidojumi novada teritorijā, 10.septembra rītā - lidojums Kalncempju apkārtnē.

9.septembrī ◆ 16.00 Jaunannas tautas nama mazajā zālē - tikšanās māmiņām par projekta “Nāc un dari - Tu vari!” aktivitātēm.

9.septembrī ◆ 21.00 Alsviķu kultūras namā – diskoballīte ar DJ Mike Kelly.

9.septembrī ◆ 15.00 Alūksnes muzejā - Roberta Kulpes privātkolekcijas izstādes “Nauda Latvijā un pasaulē” un “Ieskats Dziesmu svētku vēsturē” atklāšana.

10.septembrī ◆ 10.00 pie Jaunās pils – sakarā ar Eiropas kultūras mantojuma dienu “Kultūrvēsturisko ainavu Latvijā” Alūksnes muzejs piedāvā meistarklasi glezniecībā: “Uzglezno Alūksnes Jauno pili” un “Baronu kroketa spēle pils parkā”.
10.septembrī ◆ Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā - Pļaujas svētki: 11.00 - svētku atklāšana, no 12.00 - līdzdarbošanās seno darbu darīšanā, mājražotāju un amatnieku andele, vizināšanās ar zirgiem, kazu, trušu demonstrācija, umurkumurs, pinumi, Alūksnes novada mazpulku darbi, 13.45 - īpašs muzikāls sveiciens no Zinta Žvarta un Romāna Vendiņa.

10.septembrī ◆ 20.00 Jaunlaicenes tautas namā - “Danču vakars tautiešiem”.

10.septembrī ◆ 22.00 Māriņkalna tautas namā – balle, spēlēs grupa „Vilx”.

Citu datumu laikraksti

 • Kas sagaida Alūksnes novada skolotāju saimi? 2

  Kas sagaida Alūksnes novada skolotāju saimi?  21

  Jaunajā pedagogu atalgojuma modelī valsts noteikusi zemāko amatalgas līmeni skolotājiem, kas ir augstāks nekā līdz šim un kā apmērs atkarīgs no bērnu...

 • Atcerēsies “Baltijas ceļu”

  Atcerēsies “Baltijas ceļu”

  Jau vairākus gadus Alūksnē izveidojusies skaista tradīcija - atzīmēt “Baltijas ceļa” gadadienu, veidojot dažādus ziedu rakstus. Arī šovasar...

 • Alūksne īsumā

  14.augustā ◆ ap pulksten 18.00 Alūksnes novadā, Malienas pagastā, uz autoceļa Alūksne-Liepna, traktora, kuru vadīja 1976.gadā dzimis vīrietis, un...