Afiša

12. oktobrī ◆ 10.00 atpūtas istabā Apē - tikšanās ar Sandru Siliņu un viņas ņūfaundlendiešu šķirnes suņiem.
12. oktobrī ◆ 14.00 pie Virguļicas upes - sadarbībā ar Bejas novadpētniecības centru piemiņas akmens atklāšana nacionālajiem partizāniem.
12. oktobrī ◆ 19.00 Veclaicenes tautas namā - spēlfilma “Bille”.
13. oktobrī ◆ no 10.00 Alūksnē, atlētiskās vingrošanas kluba telpās - Alūksnes novada atklātais čempionāts pauerliftingā.
13. oktobrī ◆ 15.00 Māriņkalna tautas namā - Māris Tālbergs no grupas “Liepavots” ar koncertprogrammu “Vēstule uz Latviju”.
13. oktobrī ◆ 18.00 Alūksnes Kultūras centrā - “Četri latvju spoku stāsti” – Latvijas Radio koris, diriģents - Kaspars Putniņš, solisti - Agnese Egliņa un Jēkabs Nīmanis.
13. oktobrī ◆ 19.00 Jaunannas tautas namā - Litenes amatierteātra viesizrāde “Boksa meistars”.
13. oktobrī ◆ 20.00 Jaunlaicenes tautas namā - atpūtas pasākums “Svešs ar svešu satikās” ar šarmantu vakara vadītāju un jautru deju mūziku. Aicināti precēti un neprecēti pāri, kā arī viņu draugi.
13. oktobrī ◆ 22.30 Apes tautas namā - nakts diskotēka.
14. oktobrī ◆ 11.00 ziemas sporta centrā “Mežinieki” - disku golfa laukuma atklāšanas pasākums.
14. oktobrī ◆ 14.00 Trapenes kultūras namā - Gaujienas amatierteātra viencēliens “Kadru maiņas operators”. Autore un režisore - Elga Unega.
14. oktobrī ◆ 17.00 Virešu saieta namā - Gaujienas amatierteātra viencēliens “Kadru maiņas operators”. Autore un režisore - Elga Unega.
14.oktobrī ◆ no pulksten 11.00 Ziemeru muižā – pasākums “Laikmetīgās mākslas plenērs teatrālas performances rāmī”.
No 15. oktobra ◆ Mārkalnes tautas namā - Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.
16. oktobrī ◆ 14.00 Zeltiņu bibliotēkā - lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima.
17. oktobrī ◆ 12.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā - projekta “Galvenajā lomā – rakstnieks” ietvaros saruna ar rakstnieku, kultūras žurnālistu, Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdētāju Arno Jundzi.
17. oktobrī ◆ 13.00 Mārkalnes tautas namā - senioru tikšanās.
17. oktobrī ◆ 17.00 Kolberģa tautas namā - leļļu teātra izrāde bērniem “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”.
18. oktobrī ◆ 10.00 Pededzes tautas namā - rokdarbu pamatu apgūšana: “Darbnīca dvēselei” aicina uz meistarklasi “Puzura iedvesmoti”.
18. oktobrī ◆ 16.00 Mālupes saieta namā - radošā nodarbība “Apaļā paklāja aušana”.
18. oktobrī ◆ 18.00 Jaunannas tautas nama mazajā zālē - radošā darbnīca lieliem un maziem “Pērļota piespraude Latvijas karoga krāsās”.
19. oktobrī ◆ 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā - erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.
19. oktobrī ◆ 22.00 Liepnas tautas namā - diskoballe.

Citu datumu laikraksti

 • Bērni zīmē dzejoļus

  Bērni zīmē dzejoļus

  Līdz septembra beigām Alūksnes pilsētas bibliotēkā izstādē “Zīmēju dzejoli” apskatāmas Alūksnes mākslas skolas audzēkņu darinātās grāmatiņas. Katra...

 • Alūksnes slimnīca – kā ķīlnieki 2

  Alūksnes slimnīca – kā ķīlnieki

  Šis būs stāsts par Alūksnes slimnīcu, par gulbeniešiem un balveniešiem, par Latvijas veselības aprūpes sistēmas lielajiem, melnajiem robiem, par...

 • Liels paldies, ka Alūksnes slimnīca ir!

  Liels paldies, ka Alūksnes slimnīca ir!

  Gulbenietes, četru bērnu māmiņas Inetas Sidorovas-Ragas pieredzes stāsts un pārdomas par veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Alūksnē, Gulbenē un...