Afiša

10.aprīlī 12.15 Zeltiņu tautas namā – klaunu šovs „ Oki-Doki”. Būs izklaidējoša cirka programma, dažādi dzīvnieki, burvju mākslinieks, žonglieris, faķīrs.

10.aprīlī 12.15 Zeltiņu tautas namā – klaunu šovs " Oki-Doki". Būs izklaidējoša cirka programma, dažādi dzīvnieki, burvju mākslinieks, žonglieris, faķīrs.
11.aprīlī 17.30 Alūksnes tautas namā – deju kolektīva "Pastalnieki" koncerts "Zaķīšu pirtiņa".
11. aprīlī 18.00 Malienas tautas namā - Malienas dramatiskā kolektīva jubilejas pasākums "Tāda ir dzīve - nekad tā pelēka nav!".
12.aprīlī 17.00 Trapenes kultūras namā - Alūksnes rajona novadpētniecības konkursa "Es stāstu par savu pagastu" 7. kārtas "Mēs – Latvijai" noslēguma pasākums "Dzīres medību pilī" (ieskats barona Voldemāra fon Vulfa dzimtas atstātajā mantojumā Bormaņu muižā, Trapenē).
12.aprīlī 18.00 Apes tautas namā viesosies Jaunlaicenes amatierteātris "Jumts" ar izrādi A.Eliāss "Divas laimes" (joku luga 3 cēlienos).
12.aprīlī Kolberģa tautas namā: 19.00 – deju kolektīva koncerts "Ielūdz "Kolberģis"". Piedalīsies Viļakas vidējās paaudzes deju kolektīvs "Dēka", Bauskas tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Biguļi", Valmieras pagasta tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Solis", Vidrižu pagasta deju kolektīvs "Spieķītis" un Kolberģa tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kolberģis", 22.00 – balle. Spēlēs grupa "Vilx".
12.aprīlī 19.00 Alsviķu kultūras namā – Alūksnes rajona novadpētniecības konkursa "Es stāstu par savu pagastu" 7.kārtas "Mēs – Latvijai" koncerts un izstāde "Ak, šis dejotprieks".
12.aprīlī 22.30 Alūksnes tautas namā – diskotēka.
15.aprīlī pie asfaltbetona rūpnīcas "Zāgadi" (marķējums no autoceļa Alūksne – Zeltiņi) - orientēšanās sacensību "Horizonts 2008" I kārta. Starts - no 16.00 līdz 19.00.
17.aprīlī Alūksnes Pils parkā - skrējienu seriāla "Alūksne 2008" I kārta. Marķējums no Pils un Rijukalna ielas krustojuma. Starts no 17.00-19.00.
18.aprīlī 19.00 Alsviķu kultūras namā – grupas "Baltie lāči" (Latgale) koncerts. Biļešu iepriekšpārdošana no 14.aprīļa.
18.aprīlī 22.30 Alūksnes tautas namā – diskotēka.
19.aprīlī 18.00 Alūksnes tautas namā – Alūksnes rajona deju kolektīvu skate.
20.aprīlī 18.00 Alūksnes tautas namā – Alūksnes rajona koru skate.
19.aprīlī Jaunlaicenes tautas namā: 20.00 – humora vakars "Dziedāsim kopā". Būs dažādas aktivitātes un atraktivitātes, humors, smiekli, dejas, dziesmas un Jaunannas dramatiskā kolektīva izrāde – M.Vaino "Princešu modināšana", 22.00 – atpūtas vakars kopā ar grupu "Pēc pusnakts". Līdzi var ņemt "groziņus".
Smiltenē "Kino": 9. un 10.aprīlī 19.00 – filma "Strītreiseri" (par tiem, kam benzīns asinīs), 13.aprīlī 18.00, 14., 16. un 17.aprīlī 19.00 – šausmu filma "Migla".
Alūksnes muzejā:
aprīlī – izstāde "Rūpniekam Roberta Šlosam – 125".
aprīlī – izstāde "Alūksne pirms simts gadiem". Vēstījums par Alūksni un alūksniešiem no 19.gadsimta otrās puses līdz lielajam ugunsgrēkam.
aprīlī – izstāde "Alūksne pirms simts gadiem". Vēstījums par Alūksni un alūksniešiem no 19.gadsimta otrās puses līdz lielajam ugunsgrēkam 1940.gada 5.jūlijam.
aprīlī – Vilņa Blūma fotogrāfiju izstāde.
Patstāvīgās ekspozīcijas:
"Marienburgas cietoksnis" 1342.-1702.g. (atjaunota ekspozīcija).
"Stāsts par Leo Kokli".
"Skulptūras un citi nesenās pagātnes liecinieki". Ekspozīcijā skatāmi tēlnieku L.Līces, G.Grundbergas, V.Mikānes un citu autoru darbi.

Citu datumu laikraksti

 • Miljoni pasta maisā

  Citiem šī nedēļa saistīsies ar «aukliņu raustīšanu», kombinējot sakaru monstra jaunā saimnieka meklēšanas procesus, vēl kādam – ar jautrību mēneša...

 • Par alianses sanākšanu un divdomībām

  Vai NATO vārti vērsies plašāk, vai jeņķu ērglis ir pietiekami draudīgs, lai liktu mazliet piesargāties Krievijas lācim – uz šiem jautājumiem šonedēļ...

 • «Mēs krītam!»

  Anglija. Disciplinārsodu izpelnījusies kādas britu aviokompānijas stjuarte, kas, nespēdama izturēt lidmašīnas turbolenci, salonā sākusi kliegt...

 • Darot gribas darīt vairāk

  Vienmēr optimisma un labas gribas pilna ir alūksniete Gunta Zālīte. Ikdienu viņa aizvada, esot par sociālo darbinieci Alūksnes Sociālās palīdzības...

 • Pārdomas par agresiju

  Tikko nākusi klajā Klaiva Steiplza Lūisa grāmata „Svarīgā izšķiršanās”, kas sākas ar galvenā varoņa, par grēkiem pēc nāves Šķīstītavā nokļuvuša...

 • Kāpēc sabiedrībā valda agresija?

  Jūlija Hatilova no Alūksnes: Es nezinu. Varbūt tāpēc, ka cilvēki ir tik dažādi. Ja runā par agresiju skolās, tad tur liela nozīme ir tam, no kurienes...

 • Stipendiju konkurss vidusskolēniem

  Latvija. „Latvijas Krājbanka” organizē stipendiju konkursu „Aeroplāns” vidusskolu 11. un 12.klašu audzēkņiem. Lai piedalītos konkursā, jauniešiem...

 • Inspekcija rīko vairākus konkursus

  Latvija. Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izsludinājusi vairākus konkursus dažādu skolu skolēniem.Latvija. Valsts bērnu tiesību...

 • Būs pasākumi sociālā riska jauniešiem

  Alūksne. Pilsētas dome pieteikusi dalību Bērnu un ģimenes lietu ministrijas izsludinātajā projektu konkursā „Atbalsts pašvaldību pasākumiem darbam ar...