Afiša

22.janvārī pulksten 22.00 Jaunannas tautas namā - atpūtas pasākums “Ateglītes”. Ballē spēlēs “Oriģinālie Lāčuplēši”. Pirmos apmeklētājus sagaidīs ar karstvīnu.

22.janvārī pulksten 22.00 Jaunannas tautas namā - atpūtas pasākums "Ateglītes". Ballē spēlēs "Oriģinālie Lāčuplēši". Pirmos apmeklētājus sagaidīs ar karstvīnu.
- 23.janvārī pulksten 15.00 Alūksnes tautas namā - Alūksnes Tautas teātra "Slieksnis" izrāde A.Zelčs "Kokakvass" (komēdija divos cēlienos).
- 28.janvārī pulksten 19.00 Kolberģa tautas namā - saksofonu kvarteta "n[ex]t" koncerts.
- 28.janvārī pulksten 22.00 Sofikalna tautas namā - karnevāls. Spēlēs Zigmārs un draugi. Maskām ieeja - brīva.
- Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā:
* līdz 26.februārim izstāde - "Suns cilvēka dzīvē". Izstāde piedāvā vēsturisku ieskatu cilvēka labākā drauga suņa dzimtas attīstībā , veido priekšstatu par suņa tēla atatainojumu literatūrā, suņa nozīmi cilvēka dzīvē, kā arī dod iespēju aktīvi līdzdarboties. Otrdienās un trešdienās no pulksten 9.00 līdz 12.00 nodarbību programma (grupām ar iepriekšēju pieteikšanos).
* līdz 5.februārim - fotoizstāde "Kontrasti" (autors Guntis Treijs). 365 dienās un 6 stundās mēs visi kopā un katrs atsevišķi kopā ar zemeslodi apriņķojam sauli. Kontrasti dabā un cilvēka dzīvē.
Pasākumi muzejā
* Janvārī (ar iepriekšēju pieteikšanos) - izstādes "Suns cilvēka dzīvē" pasākumu cikls tēmās:
* Suns cilvēka dzīvē (tikšanās ar Kinologu kluba dalībniekiem);
* Suņa tēls literatūrā (tikšanās ar bibliotēkas darbiniekiem).
Pastāvīgās ekspozīcijas
Marienburgas cietoksnis.
Stāsts par Leo Kokli.

Citu datumu laikraksti

  • Sapņu ķērāja noslēpums

    Esmu dzirdējusi par sapņu ķērāju. Arī sarunās paziņas stāsta, ka viņiem esot sapņu ķērājs. Gribētu uzzināt par to kaut ko vairāk."Esmu dzirdējusi par...

  • Godinās labākos tirgotājus

    4.februārī notiks konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2004” noslēguma pasākums, kura finālā piedalās 110 dalībnieki - 39 uzņēmumi no Rīgas un 71 -...

  • Vētra radījusi 120 000 latu zaudējumus

    Alūksnes rajonā zaudējumi rēķināmi vismaz 120 000 latu apmērā. Tāda informācija nosūtīta Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai.Alūksne...